Prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w celu realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w ZPPP w Bielsku-Białej

ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH W BIELSKU-BIAŁEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00123903
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-22 13:38
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9372667254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapii

Wykonawcy

6 przyznanych

Neurologopeda Joanna PieczykolanBielsko-Biała, PL
10 500 PLN
Maria Jaworska-ŁańkoKozy, PL
7000 PLN
Ewelina Pyć - gabinet pedagogiczny „To ma sens”Bielsko-Biała, PL
10 500 PLN
MAGDALENA RUSIN REHAKIDS REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄTBielsko-Biała, PL
14 000 PLN
Bernadeta Heller-GardyńskaBielsko-Biała, PL
7000 PLN
Małgorzata Mieszczak Terapia Pedagogiczna „Sensibus”Bielsko-Biała, PL
3500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.