Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Modernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pułtuskiej 13 w Warszawie”.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00123365
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00123365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-22 10:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ab3b6d5-d3f0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00123365 z dnia 2021-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Modernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pułtuskiej 13 w Warszawie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zgnpragapld.waw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Modernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pułtuskiej 13 w Warszawie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ab3b6d5-d3f0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000103/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Modernizacja budynku Pułtuska 13
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091407/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/13/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 5319880,37
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 419880,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pułtuskiej 13 w Warszawie”
2. Zadanie będzie wykonane w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy.
3. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie m.in.:
1) zgłoszenie prac remontowo budowlanych do odpowiednich organów administracji architektoniczno budowlanej,
2) naprawa ścian nośnych zewnętrznych,
3) ocieplenie ścian piwnic wraz z wykonaniem hydroizolacji,
4) odtworzenie chodników i wykonanie opaski wokół budynku, likwidacje studzienek okiennych,
5) odtworzenie wejścia do piwnicy z zewnątrz,
6) odtworzenie balkonów,
7) wymiana części okien, wymiana wszystkich parapetów zewnętrznych,
8) wymiana drzwi zewnętrznych i do piwnicy,
9) ocieplenie ścian zewnętrznych,
10) remont zadaszenia nad wejściem głównym,
11) remont i przebudowa kominów,
12) docieplenie stropu na poddaszu,
13) docieplenie ścian i dachu klatki schodowej w przestrzeni poddasza,
14) wymiana pokrycia dachowego,
15) wymiana obróbek blacharskich,
16) uporządkowanie terenu zielonego z odtworzeniem ciągów komunikacyjnych,
17) remont klatki schodowej, zbicie starych i ułożenie nowych tynków, robóty malarskie, naprawa stopni schodowych – uzupełnienie i impregnacja lastriko,
18) przywrócenie porządku oraz utylizacja wszystkich odpadów i materiałów
po wykonaniu robót budowlanych,
19) wykonanie dokumentacji powykonawczej i instrukcji użytkowania obiektu,
20) uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń, opinii i uzgodnień.
4. Zamawiający oświadcza, że jest uprawniony do dysponowania nieruchomością na cele budowlane budynku przy ul. Pułtuskiej 13 w Warszawie, działka ewidencyjna nr 11 z obrębu nr 3-04-12,
5. Zamawiający informuje, że prace dotyczą budynku:
1) zamieszkałego (czynnego),
2) sposób prowadzenia prac musi umożliwiać normalne funkcjonowanie obiektu w trakcie prowadzenia robót budowlanych,
3) prace należy prowadzić w godzinach 700 – 2000,
4) prace szczególnie uciążliwe można prowadzić w godzinach 900-1700
5) o powierzchni całkowitej ~ 845,12m².,
6) kubaturze – 2 155 m3.
6. Zakres robót określa dokumentacja projektowa wraz z przedmiarami robót i opisem przedmiotu zamówienia stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ, oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ.
7. Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest dostarczyć harmonogram rzeczowo -finansowy, który będzie stanowił Załącznik nr 4 do umowy i będzie uaktualniany na bieżąco, jeżeli obowiązujący harmonogram stanie się niespójny z faktycznym postępem prac lub z zobowiązaniami Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019 z późn. zm.), ponieważ wszystkie złożoneoferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2021-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |