Przebudowa i remont Leśniczówki Rudnica
NADLEŚNICTWO WAŁCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125033
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00125033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 11:33
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-298c18a9-d5a1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7650007795
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125033 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont Leśniczówki Rudnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO WAŁCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064518
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kołobrzeska 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 250-08-94
1.5.8.) Numer faksu: +48 67 258-29-32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: walcz@pila.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://walcz.pila.lasy.gov.pl/nadlesnictwo
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont Leśniczówki Rudnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-298c18a9-d5a1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00090665/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przeb.kanc. w nowej siedzibie l-czówki Rudnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245042,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załącznikach do SWZ, na które składają się:
- Załącznik nr 5 – Przedmiar robót i kosztorys ofertowy Zamawiającego
Załącznik nr 6 – STWiOR
Załącznik nr 7 – Dokumentacja projektowa
Załącznik nr 8 - Decyzja pozwolenia na budowę
Załącznik nr 9 - inne (rysunki, wizualizacje, mapy …itp.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |