Remont nawierzchni jezdni bitumicznej w km 0+000 do 0+100 oraz remont istniejących chodników w km 0+000 do km 0+363 w pasie drogi powiatowej nr 1007F w miejscowości Szlichtyngowa – ul. Dworcowa

Powiat Wschowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00124792
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00124792/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-23 10:16
Lokalizacja
Wschowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a4db8e7-c2a5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9251888370
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

DROGTRANZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGóra, PL · lot 0
474 341,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00124792 z dnia 2021-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni bitumicznej w km 0+000 do 0+100 oraz remont istniejących chodników w km 0+000 do km 0+363 w pasie drogi powiatowej nr 1007F w miejscowości Szlichtyngowa – ul. Dworcowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wschowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 977945847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kosynierów 1c

1.5.2.) Miejscowość: Wschowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 655404800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.wschowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wschowa.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwschowa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni jezdni bitumicznej w km 0+000 do 0+100 oraz remont istniejących chodników w km 0+000 do km 0+363 w pasie drogi powiatowej nr 1007F w miejscowości Szlichtyngowa – ul. Dworcowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a4db8e7-c2a5-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124792

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001682/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont nawierzchni jezdni bitumicznej w km 0+000 do km 0+100 oraz remont istniejących chodników w km 0+000 do km 0+363 w pasie drogi powiatowej nr 1007F w miejscowości Szlichtyngowa – ul. Dworcowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00070460/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSE.272.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 584000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje realizację inwestycji polegającej remoncie nawierzchni jezdni bitumicznej w km 0+000 do km 0+100 oraz remont istniejących chodników w km 0+000 do km 0+363 w pasie drogi powiatowej nr 1007F w miejscowości Szlichtyngowa – ul. Dworcowa
Szczegółowy zakres prac został określony w projekcie budowlanym i przedmiarze robót, stanowiących załączniki do SWZ.
Projekt obejmuje roboty budowlane drogi powiatowej klasy L (lokalna) 1007F w m. Szlichtyngowa –
ul. Dworcowa w ramach, których przewiduje się wykonanie:
- remontu nawierzchni jezdni na odcinku o długości 100mb
- remontu istniejących chodników wraz ze zjazdami (po istniejącej trasie – szer. 1,5m, 1,80m i 3,25m)
Zakres robót obejmuje również roboty towarzyszące takie jak:
- wykonanie nowego przejścia dla pieszych (wymalowanie pasów tj. oznakowania P-10 – kolor biały wraz z ustawieniem dwóch znaków pionowych D-6)
- odnowienie istniejącego przejścia dla pieszych (odmalowanie pasów tj. oznakowania P-10 – kolor biały wraz z wymianą dwóch znaków pionowych D-6)
- regulację i wymianę pokryw studni kanalizacji sanitarnej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, deszczowej (prace te będą polegały na wyrównaniu poziomu pokryw w/w studni względem poziomu wyremontowanego chodnika tak by górna krawędź pokryw licowała się z płaszczyzną chodnika).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354459,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474341,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474341,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGTRANZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5010075657

7.3.3) Ulica: ul. W.Witosa 8

7.3.4) Miejscowość: Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 56-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474341,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane