SVA/U/4620-21/2021: Opracowanie audytów energetycznych w kompleksach wojskowych: Bożenkowo, Kutno, Osówiec zarządzanych przez RZI w Bydgoszczy oraz kompleks Rzucewo zarządzany przez RZI w Gdyni.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00143938
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-10 13:16
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjneUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Wykonawcy
4 przyznane
IGOR KORNAŚJordanów, PL
13 320 PLNIGOR KORNAŚJordanów, PL
24 270 PLNIGOR KORNAŚJordanów, PL
8380 PLNIGOR KORNAŚJordanów, PL
13 320 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.