„Remont ogrodzenia i bram przy bud. nr 14 i 56 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00124764
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00124764/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-23 10:04
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42ed42c9-ce6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7393827791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00124764 z dnia 2021-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ogrodzenia i bram przy bud. nr 14 i 56 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280603684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22wog.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://22wog.wp.mil.pl/pl/bip/info/q-zamowienia-publiczne/-1032798j-platforma-zakupowa/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://22wog.wp.mil.pl/pl/bip/info/q-zamowienia-publiczne/-1032798j-platforma-zakupowa/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - 22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont ogrodzenia i bram przy bud. nr 14 i 56 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42ed42c9-ce6b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124764

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013284/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty remontowe i renowacyjne - kompleks 251/ogrodzenie Olsztyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103572/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22WOG-ZP.2712.18.2021/M/125/2600/RB/PBN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60801,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont ogrodzenia i bram przy bud. nr 14 i 56 przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie” zgodnie z:
1.1. dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ,
1.2. specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przedmiotowym postępowaniu Zamawiający – 22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 75 000,00 zł.
Złożona oferta jest jedyną w prowadzonym postępowaniu. Oferta zawiera cenę 134 800,00 zł, co znacznie przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny tej oferty. W związku z tym na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2021-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane