„Remont dachu pałacu mieszczącego Warszat Terapii Zajęciowej w Oszczowie w ramach projektu WTZ bez barier”
Gmina Dołhobyczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00124478
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00124478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 08:07
- Lokalizacja
- Dołhobyczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aeec9fd8-e605-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9191783011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00124478 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dachu pałacu mieszczącego Warszat Terapii Zajęciowej w Oszczowie w ramach projektu WTZ bez barier”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dołhobyczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368813
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spółdzielcza 2a
1.5.2.) Miejscowość: Dołhobyczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846532524
1.5.8.) Numer faksu: 846532524
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dolhobyczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolhobyczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.dolhobyczow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dachu pałacu mieszczącego Warszat Terapii Zajęciowej w Oszczowie w ramach projektu WTZ bez barier”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aeec9fd8-e605-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003744/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Renowacja obiektu zabytkowego mieszczącego Warsztat Terapii Zajęciowej w Oszczowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119900/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 263091,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia: „Remont dachu pałacu mieszczącego Warsztat Terapii Zajęciowej w
Oszczowie w ramch projektu WTZ bez barier”
4.2. Zakres zadania:
-Dach – 1 kpl.
- Instalacja odgromowa – 1 kpl.
Kominy– 1 kpl.
Wszystkie w/w roboty budowlane obejmują dostawę materiałów i urządzeń niezbędnych do ich
wykonania.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: załączony przedmiar robót,
dokumentacja techniczna. Zgodnie z Ustawą, informuję, że Zamawiający dopuszcza zmianę
urządzeń i materiałów występujących w przedmiarach robót, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, na urządzenia i materiały o nie gorszych parametrach technicznych, wytrzymałościowych i użytkowych.
4.3. Opis Przedmiotu Zamówienia zawierają załączniki nr 10 do SWZ- przedmiar robót, dokumentacja techniczna, oraz wzór umowy załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art.255 pkt.6 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz. 1129 z późn. zm.) informuję, że postępowanie w sprawie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na realizację zadania pn. „Remont dachu pałacu mieszczącego Warsztat Terapii Zajęciowej w Oszczowie w ramach projektu WTZ bez barier” unieważnia się, ponieważ postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |