Dostawa wapna nawozowego do COBORU, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu w roku 2021.
COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Przecławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125289
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-23 12:57
- Lokalizacja
- Przecław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7861697911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozy
Wykonawcy
4 przyznane
MAŁGORZATA CHRABĄSZCZSobków, PL
6393,6 PLNMAŁGORZATA CHRABĄSZCZSobków, PL
5838,48 PLNMAŁGORZATA CHRABĄSZCZSobków, PL
2583,36 PLNMAŁGORZATA CHRABĄSZCZSobków, PL
2583,36 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.