Świadczenie usług asystenckich w ramach res. Programu M R i P S „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” — edycja 2021, wykonywanych na terenie M. Łomża finansowanych z F. Solidarnościowego
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125374
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-23 13:24
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7181169076
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
Wykonawcy
19 przyznanych
Ewa AndrychowskaŁomża, PL
35 100 PLNUrszula DymekŁomża, PL
23 400 PLNMałgorzata NietupskaŁomża, PL
23 400 PLNAlina MaszkowskaŁomża, PL
23 400 PLNBarbara KuśmirekŁomża, PL
23 400 PLNBarbara BączykŁomża, PL
11 700 PLNKrystyna ChojnowskaŁomża, PL
11 700 PLNHanna DąbrowskaŁomża, PL
11 700 PLNJadwiga StasikiewiczŁomża, PL
11 700 PLNKarolina MrózŁomża, PL
11 700 PLNEwa FabiszewskaŁomża, PL
23 400 PLNGrażyna Julia NewlacilŁomża, PL
11 700 PLNKinga CekałaŁomża, PL
11 700 PLNRobert Jarosław KossakowskiŁomża, PL
23 400 PLNDorota NieszałaŁomża, PL
11 700 PLNBarbara Anna JankowskaŁomża, PL
23 400 PLNAnna SobotaŁomża, PL
5850 PLNKatarzyna BorowskaŁomża, PL
11 700 PLNDorota NieszałaŁomża, PL
11 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.