Przebudowa drogi powiatowej 4718 S - ul. Polna w Preczowie – etap II
Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125189
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00125189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 12:26
- Lokalizacja
- Rogoźnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a47e4c7-d98f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6252051129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125189 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 4718 S - ul. Polna w Preczowie – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie z/s w Rogoźniku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276287370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Węgroda, 59
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-582
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdbedzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-pzd.powiat.bedzin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzd-bedzin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 4718 S - ul. Polna w Preczowie – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a47e4c7-d98f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007347/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa drogi powiatowej 4718 S - ul. Polna w Preczowie - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099828/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zakresu robót etapu II jest przebudowa przedmiotowej drogi na odc. ~ 140,0mb wraz z budową na tym odcinku kanalizacji deszczowej. Przewiduje się przebudowę odcinka drogi powiatowej ul. Polnej w Preczowie poprzez wykonanie nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni, dojść i zjazdów do posesji wraz z budową kanalizacji deszczowej dla potrzeb odwodnienia przebudowywanego odcinka drogi (odbiornikiem istniejąca kanalizacja deszczowa na odcinku wcześniej wykonanym).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do postępowania na zadanie „Przebudowa drogi powiatowej 4718 S - ul. Polna w Preczowie – etap II” wpłynęły 4 oferty. W związku z faktem, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn.zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie.| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |