Poprawa BRD na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00125224
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00125224/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-23 12:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9aa151b6-dfda-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7792173262
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125224 z dnia 2021-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa BRD na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siemiradzkiego 5a

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-763

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.poznan@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa BRD na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aa151b6-dfda-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125224

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011367/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.53 Poprawa brd na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108643/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.PO.D-3.2412.46.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1460000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa BRD na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) unieważnia postępowanie pn.: Poprawa BRD na przejściach dla pieszych na DK 32 w m. Wolsztyn, Wielka Wieś, Jaromierz, Karpicko, Grodzisk Wielkopolski, Separowo, Kiełkowo w związku z tym, że w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane