Przebudowa odprowadzenia wód opadowych w KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00124886
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00124886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 10:48
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f2aeec2-c8ec-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00124886 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odprowadzenia wód opadowych w KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://malopolska-policja.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odprowadzenia wód opadowych w KWP w Krakowie, ul. Mogilska 1092.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f2aeec2-c8ec-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005906/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa wód opadowych na terenie KWP w Krakowie Mogilska 109
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076617/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2528507,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Przebudowa odprowadzenia wód opadowych w KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109.
2) Zakres zamówienia obejmuje:
a) rozbudowę istniejącej sieci wewnątrzzakładowej kanalizacji opadowej z zapewnieniem pełnej retencji dla zwiększonego odbioru wód opadowych przez sieć;
b) podłączenie wszystkich rur spustowych w obiektach do istniejącej i rozbudowywanej sieci kanalizacji opadowej;
c) wykonanie odwodnienia liniowego skarp;
d) zabudowę dwóch regulatorów przepływu na ostatnich przed przyłączami do kanalizacji miejskiej studniach w kanalizacji wewnątrzzakładowej.
3) Zamówienie podzielone jest na 5 etapów (Etapy I-V):
1) Etap I: Wykonanie odcinka sieci kanalizacji opadowej pomiędzy studniami Si1 i Sd11 wraz z podpięciem odwodnienia budynków nr 10,24,25 , zabudową odwodnienia liniowego przy budynku nr 10 oraz podłączenie istniejących studzienek ściekowych Kr2, Kr4 i Kr5 i montaż regulatora przepływu na studni S1;
2) Etap II: Wykonanie odcinka sieci pomiędzy studniami Si18 oraz Si19 wraz z podpięciem odwodnienia budynku nr 11 i zabudowa odwodnienia liniowego przy budynku nr 11;
3) Etap III: Wykonanie odcinka sieci pomiędzy studniami Si17 oraz Ds26, Sd20 do Sp22, Sd23 do Sd31 wraz z odprowadzeniem wód opadowych z budynków nr 12,13,16,19,19B,21 oraz zabudowę odwodnienia liniowego przy bud. Nr 12;
4) (PRAWO OPCJI) Etap IV: Wykonanie odcinka sieci kanalizacji opadowej wewnętrznej pomiędzy studniami Sd13 - Sp20, Sd13-Si11, Sp17a-Si15 oraz podłączenie odwodnienia budynków nr 17,18 oraz 22 i montaż regulatora przepływu na studni Sd13;
5) (PRAWO OPCJI) Etap V: Wykonanie odcinka sieci kanalizacji opadowej pomiędzy studniami Si19 - Sd35 oraz Si20-Sd34 wraz z wpięciem odwodnienia dachów z budynków nr 7,26 oraz 27.
4) Wybrany Wykonawca, przed zawarciem umowy zobowiązany będzie do przygotowania harmonogramu planowanych prac, uwzględniającego opisane Etapy. Zamawiający nie dopuszcza do realizacji robót uniemożliwiającej ruch samochodów na terenie KWP w Krakowie. Zamawiający wymaga uzgodnienia z Zamawiającym organizacji ruchu.
5) Z uwagi na istniejącą na terenie KWP w Krakowie dużą ilość niezinwentaryzowanej infrastruktury podziemnej, podczas prac wymagane jest pełnienie stałego nadzoru w osobie kierownika robót lub wyznaczonego przez niego inżyniera budowy.
6) W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zapewni kompleksową obsługę geodezyjną oraz sporządzi inwentaryzację powykonawczą.
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: dokumentacja projektowa – załącznik nr 10 do SWZ oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 11 do SWZ. Przedmiar robót (załącznik nr 12 do SWZ) służy tylko jako pomoc w określeniu kwoty ryczałtowej na wykonanie w/w roboty budowlanej. Ilości podane w tym opracowaniu są orientacyjne i pomocnicze.
8) Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji postępowania parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdującymi się w dokumentacji.
9) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w zakresie opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych lub techniki wykonania robót budowlanych, Wykonawca musi w ofercie przedstawić oferowane materiały lub techniki wykonania robót budowlanych oraz dołączyć dokumenty potwierdzające parametry techniczne i analizę porównawczą, z której jednoznacznie będzie wynikać, że są one w pełni równoważne do rozwiązań wskazanych w dokumentacji postępowania.
10) Wykonawca udzieli gwarancji: na wykonane roboty budowlane, urządzenia i materiały wykorzystane do realizacji zamówienia nie krótszej niż 36 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego robót.
11) UWAGA! Zamawiający, działając w oparciu o art. 285 Ustawy Pzp informuje, iż organizuje zebranie Wykonawców w celu wyjaśnienia treści SWZ. Zebranie odbędzie się w dniu 16.06.2021r., zbiórka o godzinie 10:00 na Biurze Przepustek Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 ust. 2 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone (…) oferty podlegały odrzuceniu”.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2175443,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3051630,00 PLN
| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |