Przebudowa drogi w miejscowości Lipniki Nowe w Gminie Pułtusk

Gmina Pułtusk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00162105
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00162105/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-27 10:10
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46812bc0-d3f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5681540236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JAN KACZMARCZYKPułtusk, PL · lot 0
346 141,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162105 z dnia 2021-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Lipniki Nowe w Gminie Pułtusk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 41

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.pultusk.pl/?c=394

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w miejscowości Lipniki Nowe w Gminie Pułtusk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46812bc0-d3f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162105

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003537/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa drogi w miejscowości Lipniki Nowe w Gminie Pułtusk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie inwestycji polegającej na przebudowie drogi w miejscowości Lipniki Nowe z mieszanki bitumicznej o długości 572 m zlokalizowanej na terenie gminy Pułtusk w obrębie ewidencyjnym 14 na działkach 87/1 i 124, w zakresie określonym w przedmiarach robót zgodnie z udostępnionym projektem budowlanym oraz STWiORB, odpowiednimi przepisami prawa oraz istotnymi postanowieniami umowy:
a) roboty ziemne
b) podbudowę (profilowanie i zagęszczenie podłoża stabilizowanego cementem oraz z kruszywa łamanego, skropienie emulsja asfaltowa)
c) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych
d) roboty wykończeniowe polegające na humusowanie skarp
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi udostępniona dokumentacja techniczna oraz STWiOR - załącznik Nr 1 do SWZ oraz istotne postanowienia umowy – załącznik Nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346141,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479883,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346141,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568-000-13-94

7.3.3) Ulica: Kacice 76

7.3.4) Miejscowość: Pułtusk

7.3.5) Kod pocztowy: 06-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 346141,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2021-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane