Modernizacja instalacji do termicznego unieszkodliwiania odpadów w zakresie od wymiennika do komina – pierwszy etap w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00125435
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00125435/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-23 13:43
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be5daf41-cdb4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5993168108
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów spalania odpadówGeneratory pary

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125435 z dnia 2021-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji do termicznego unieszkodliwiania odpadów w zakresie od wymiennika do komina – pierwszy etap w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 211228381

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dekerta 1

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aneta.rachmil@szpital.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.gorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji do termicznego unieszkodliwiania odpadów w zakresie od wymiennika do komina – pierwszy etap w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be5daf41-cdb4-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125435

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094388/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPU.2632.25.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu wykonawczego i realizacja modernizacja instalacji „HOVAL GG14” do unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych i inne niż niebezpieczne wraz z odzyskiem energii ze spalin.
W zakres modernizacji w formule „Zaprojektuj i wybuduj” wchodzi odcinek od wyjścia spalin za komorą dopalania do komina z wyłączeniem zbiornika sorbentu, płuczki dwustopniowej i komina. Schemat ideowy spalarni odpadów „HOVAL GG14” przedstawiono został w załączniku nr 1 Programu Funkcjonalno - Użytkowego. Szczegółowy zakres zamówienia obejmuje: 1) Opracowanie projektu technicznego modernizacji i uzgodnienie go z Zamawiającym, 2)Wymiana istniejącego kotła odzyskowego parowego (wymiennika ciepła typ THD-IVO 350 firmy Hoval) na nowy kocioł odzyskowy z ekonomizerem, 3)Wymiana istniejących pomp zasilających kocioł odzyskowy na nowe pompy zasilające z silnikami z płynną regulacją, zasilane przetwornicami częstotliwości,
4)Wymiana komory schładzającej (Quencha), 5)Wymiana filtra tkaninowego,
6)Wymiana wentylatora wyciągowego spalin.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252300-1 - Roboty budowlane w zakresie zakładów spalania odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42163000-9 - Generatory pary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie ze względu na brak ofert.
2021-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane