Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany
Gmina Błędów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125548
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00125548/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 14:12
- Lokalizacja
- Błędów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1076118-bdf2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7971903240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125548 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błędów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadurkowska 13
1.5.2.) Miejscowość: Błędów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-620
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486680656
1.5.8.) Numer faksu: 486680656
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodowiska@bledow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bledow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bledow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Bielany2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1076118-bdf2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125548
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008948/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa oczyszczalni scieków w miejscowości Bielany
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064940/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZl-II-271/4/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 949386,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia publicznego obejmuje: Budowę oczyszczalni ścieków o przepustowości i zdolności oczyszczania 30-40 m3/dobę. na dz. nr 5/36 dla osiedla w miejscowości Bielany, gm.Błędów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączem wodociągowym oraz rozbiórką istniejącej oczyszczalni w zakres której wchodzi:1. sito pionowe2. osadnik wstępny - zbiornik uśredniający – V = 20 m33. zbiornik retencyjny - V = 10 m34. komora denitryfikacji - V = 15 m35.bioblok oczyszczalni, tj: • zbiornik zewnętrzny z żywic poliestrowych zbrojony włóknem szklanym na konstrukcji z profili zamkniętych, stalowych o wymiarach 5,46 m * 2,20 m * 2,20 m • złoża biologiczne - 4 szt. – 1 kpl• dmuchawa (2,2 kW) – 1 szt.• sito bębnowe 80 l• układ sterowania •oprzyrządowanie wewnętrzne oczyszczalni 6. zbiornik – zagęszczacz osadu nadmiernego - V =8 m37. studzienka kontrolno – pomiarowa 8. układ sterowania i monitoringu9. kontener socjalno- techniczny10. place i drogi wewnętrzne, połączenia międzyobiektowe11. ogrodzenie i oświetlenie terenu12. Wewnętrzne linie zasilające Całość inwestycji zlokalizowana jest na działce5/36, w Bielanach, gmina Błędów, powiat Grójec. W ramach budowy nowej oczyszczalni, dla budowanej oczyszczalni ścieków ilość dopływających ścieków surowych do oczyszczalni oraz zdolność oczyszczania pozostanie bez zmian, zgodnie z wydanym pozwoleniem wodnoprawnym. Obiekty starej oczyszczalni zostaną zdemontowane. Istniejące na terenie oczyszczalni poletka osadowe zostaną zasypane. Teren oczyszczalni będzie ogrodzony oraz oświetlony. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę kontenera techniczno - socjalnego zasilanego w wodę z istniejącej sieci wodociągowej poprzez projektowane przyłącze PEHD32.Oczyszczalnia zasilana będzie poprzez projektowaną instalację elektryczną, zasilającą, z istniejącego złącza kablowego, na działce nr 5/36, obręb PGO Bielany. Złącze kablowe zlokalizowane w ogrodzeniu działki oczyszczalni. Instalacja elektryczna zasilająca zostanie poprowadzona na teren projektowanej oczyszczalni ścieków do kontenera socjalno-technicznego, skąd przewody elektryczne zostaną wyprowadzone na poszczególne urządzenia oczyszczalni oraz instalację oświetlenia terenu oczyszczalni. Odprowadzenie ścieków oczyszczonych z oczyszczalni ścieków nastąpi za pośrednictwem istniejącego kolektora,poprzez istniejący wylot ścieków oczyszczonych do odbiornika - rzeki Mogielanki, dz. nr 3, obręb PGO Bielany.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany wraz z przedmiarem robót i stwior
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Zamawiający dokonując weryfikacji i badania ofert uznał, że dwie z nich podlegają odrzuceniu .Jedna jako niezabezpieczona wadium i zostaje odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 14, a druga nie spełnia warunku równoważności zastawianej technologii i zostaje odrzucona na podstawie art 226 ust 1 pkt 5 . natomiast oferta niepodlegająca odrzuceniu jest ofertą najdroższą. Cena oferty niepodlegającej odrzuceniu w znacznym stopniu przewyższa kwotę jaką zamawiający ma przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie może zwiększyć środków do wysokości ceny oferty niepodlegającej odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1767003,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1767003,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |