Wykonanie zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach Urzędu Miasta Inowrocławia
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00125654
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00125654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-23 14:48
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d5f15ac-c9b9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125654 z dnia 2021-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach
Urzędu Miasta Inowrocławia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkachUrzędu Miasta Inowrocławia
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d5f15ac-c9b9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.36.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach Urzędu Miasta Inowrocławiu przy ul. Ratuszowej 36 (ratusz) oraz przy ul. Ratuszowej 33, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Zakres robót – ul. Ratuszowa 36:
1) wymiana drzwi aluminiowych (parter Biuro Obsługi Interesantów - BOI) na EI 30 S ppoż. otwieranych automatycznie;
2) zamontowanie na I p ścianki REI 60 oraz drzwi aluminiowych EI 30 S ppoż., otwieranych automatycznie;
` uwaga: drzwi na parterze i na I p. muszą być identyczne;
3) wymiana drzwi na parterze budynku (Biuro Obsługi Interesantów - BOI) w kierunku ratusza, otwieranych automatycznie, bez klasy odporności ogniowej;
4) wymiana witryny na parterze w holu na witrynę o klasie odporności ogniowej EI 30 (BOI);
5) wykonanie przegrody pożarowej przy węźle ciepłowniczym w piwnicy ratusza, polegającej na zamontowaniu drzwi EI 30;
6) wymiana drzwi na drzwi o klasie odporności ogniowej EI 30 S w pomieszczeniu poczty na I p.;
7) wymiana drzwi na parterze (wejście do zamówień publicznych) na drzwi o klasie odporności ogniowej EI 30 S;
8) wymiana drzwi w pomieszczeniach 201 i 209 na II p. na drzwi o klasie odporności ogniowej EI 30 S;
uwaga! bez wymiany drzwi do pomieszczenia 209 a;
9) wymiana okien aluminiowych usytuowanych pod kątem 900 pomiędzy segmentem B Urzędu Miasta i budynkiem Starostwa Powiatowego, zlokalizowanych od strony południowej, na okna o klasie odporności ogniowej EI 30;
10) zamontowanie ścianki REI 60 z drzwiami ppoż. EI 30 oddzielającej pomieszczenia 013, 014, 015, 016 od części administracyjnej budynku zlokalizowanej w piwnicy;
11) zamontowanie ścianki REI 60 z drzwiami ppoż. EI 30 oddzielającej pomieszczenia piwniczne budynku (wejście od żelbetowej klatki schodowej) od części administracyjnej budynku zlokalizowanej w piwnicy;
12) zamontowanie drzwi dymoszczelnych naprzeciw pomieszczenia 218 na IIp.;
13) wykonanie robót malarskich i porządkowych.
3. Zakres robót – ul. Ratuszowa 33
1) wymiana drzwi do węzła cieplnego w piwnicy na drzwi EI 30;
2) wymiana drzwi wejściowych do piwnicy na drzwi EI 30 - 2 szt.;
3) wymiana klap na EI 15 na II p. budynku - 3 szt.;
4) wykonanie robót malarskich i porządkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2021r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (199 796,28 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (140 000,00 zł), a nie można obecnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2021-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |