Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Lubań.

Gmina Miejska Lubań

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00125949
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00125949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-26 08:24
Lokalizacja
Lubań, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d33b22b0-dfb3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6131568359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKładzenie dachów bitumicznychRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychKładzenie rynien

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00125949 z dnia 2021-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Lubań.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 7 Dywizji 14

1.5.2.) Miejscowość: Lubań

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 6464499

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.miastoluban.pl/urzad,m,10439,ogloszenia-o-zamowieniach.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Miejskiej Lubań.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d33b22b0-dfb3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000565/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Poprawa efektywnosci energetycznej budynków użytecznosci publicznej w Gminie Miejskiej Lubań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107841/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1014514,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu,
Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane związane z budową instalacji fotowoltaicznej, na dachu budynku sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu przy ul. Kościuszki 4.
Zakres robót obejmuje budowę instalacji fotowoltaicznej z podłączeniem do wewnętrznej instalacji elektrycznej obiektu. Roboty obejmują również wymianę papowego pokrycia dachu z jego obróbkami blacharskimi, orynnowaniem i instalacją odgromową oraz naprawę uszkodzonych elementów dachu drewnianego.
Roboty budowlane do wykonania:
• montaż/demontaż rusztowań zewnętrznych
• demontaż instalacji odgromowej
• demontaż papowego pokrycia dachu drewnianego
• demontaż obróbek blacharskich z orynnowaniem
• demontaż deskowania dachu – przyjęto rozbiórkę 60-70% powierzchni dachu
• oczyszczenie krokwi z luźnych części (zniszczone przez szkodniki drewna)
• miejscowa naprawa polegająca na wymianie uszkodzonych odcinków murłat, ociosaniu i wymianie końcówek krokwi oraz obustronnym wzmocnieniu krokwi
• deskowanie rozebranych połaci dachowych deskami impregnowanymi ciśnieniowo
• impregnacja odeskowania i krokwi (pozostała nie demontowana część)
• montaż haków rynnowych i uchwytów rur spustowych
• renowacja drewnianych wylotów wentylacyjnych na szczycie dachu 4 szt.
• montaż obróbek blacharskich z blachy tytanowo – cynkowej
• ułożenie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej na dachu drewnianym (warstwa podkładowa + warstwa nawierzchniowa)
• montaż rynien i rur spustowych
• budowa instalacji fotowoltaicznej 16,50kW (44 baterie słoneczne 375W monokrystaliczne montowane na dachu oraz jeden inwerter 3-fazowy 20 kW)
• montaż instalacji odgromowej
• badania instalacji elektrycznej i odgromowej
Nachylenie połaci dachu przewidzianej do montażu elementów instalacji wynosi 10°.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 383737,74 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku socjalno-biurowego przy
ul. Ludowej w Lubaniu,
Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane związane z budową instalacji fotowoltaicznej, na dachu budynku socjalno-biurowego przy ul. Ludowej w Lubaniu. Zakres robót obejmuje wyłącznie budowę instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku .
Roboty budowlane do wykonania:
• montaż/demontaż rusztowań zewnętrznych
• budowa instalacji fotowoltaicznej 19,50kW (52 baterie słoneczne 375W monokrystaliczne, montowane na gotowych stelażach posadowionych na dachu budynku oraz inwerter 3 – fazowy 20 kW)
• demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej
• badania instalacji elektrycznej i odgromowej
• uporządkowanie placu budowy
Nachylenie połaci dachu przewidzianej do montażu elementów instalacji wynosi 5°.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 101831,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu,
Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane związane z budową instalacji fotowoltaicznej, na dachu budynku sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu, ul. Mickiewicza 1. Zakres robót dotyczy budowy instalacji fotowoltaicznej na dachu sali gimnastycznej oraz dachu piętrowej dobudówki. Roboty obejmują również wymianę papowego pokrycia dachu z jego izolacją termiczną, obróbkami blacharskimi, orynnowaniem i instalacją odgromową oraz wykonanie wewnętrznej elektroenergetycznej linii kablowej niskiego napięcia, zasilającej budynek główny szkoły w energię elektryczną, pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej zbudowanej na dachu sali gimnastycznej.
Roboty budowlane do wykonania:
• montaż/demontaż rusztowań zewnętrznych
• demontaż warstwy doszczelniającej z piany PUR grub. około 5 cm
• demontaż pokrycia dachowego z obróbkami blacharskimi, orynnowaniem i instalacją odgromową
• rozbiórka warstwy dociskowej z betonu grub. około 7 cm
• rozbiórka warstwy docieplenia z płyt wiórowo-cementowych ,,suprema” grub. 10 cm (sala gimnastyczna) i 20-50 cm (piętrowa dobudówka)
• oczyszczenie powierzchni dachu
• podmurowanie ścian attyki o 25 cm
• obustronne otynkowanie podmurowanych ścian
• wykonanie wylewki betonowej gr. ok.5 cm na ścianach attyki
• gruntowanie powierzchni dachu i stropu lepikiem na zimno
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowej (paroizolacji), powierzchni dachu i stropu papą podkładową
• montaż przy okapach i krawędziach dachu belek oporowych z krawędziaków 15x15 cm
• ułożenie płyt styropianowych jednostronnie laminowanych ,,styropapa” grub. 15 cm z przyklejeniem do podłoża
• ułożenie płyt styropianowych nieokleinowanych grubości 15 cm i płyt spadkowych ze styropianu z przyklejeniem do podłoża
• mechaniczne przymocowanie płyt styropianowych do podłoża za pomocą łączników teleskopowych z wkrętem
• montaż haków rynnowych
• montaż obróbek blacharskich
• ułożenie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej (warstwa podkładowa + warstwa nawierzchniowa)
• montaż rynien i rur spustowych
• budowa instalacji fotowoltaicznej 23,50kW (62 baterie słoneczne 375W monokrystaliczne, montowane na gotowych stelażach posadowionych na dachu budynku sali gimnastycznej oraz jeden inwerter 3 – fazowy 25 kW)
• wykonanie wewnętrznej linii zasilającej pomiędzy budynkiem sali gimnastycznej a budynkiem głównym szkoły
• montaż instalacji odgromowej
• badania instalacji elektrycznej i odgromowej
Nachylenie połaci dachu przewidzianej do montażu elementów instalacji wynosi 5°.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 310970,27 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Urzędu Miasta przy ul. 7 Dywizji w Lubaniu.
Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane związane z budową instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Urzędu Miasta Lubań, ul. 7 Dywizji 14 oraz roboty remontowe budynku, wchodzące w zakres dostosowania obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.

- Zakres robót obejmujący budowę instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku określa odrębna dokumentacja w postaci; projektu budowlanego i wykonawczego, STWiOR oraz przedmiaru. W ramach przedsięwzięcia zostanie wykonany remont istniejącego papowego pokrycia dachu z jego obróbkami blacharskimi, orynnowaniem i instalacją odgromową. Przewidziano również malowanie zamontowanego na dachu rurowego, stalowego masztu.
Roboty związane z budową instalacji fotowoltaicznej:
• montaż/demontaż rusztowania zewnętrznego
• demontaż instalacji odgromowej na dachu
• demontaż pokrycia dachowego z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem (wpusty deszczowe)
• demontaż wyłazu dachowego
• oczyszczenie powierzchni dachu
• naprawa betonowej wylewki dachu polegająca na wymianie uszkodzonych miejsc
• montaż obróbek blacharskich
• naprawa tynków kominów oraz ścian attyk
• montaż wpustów deszczowych
• obsadzenie wyłazu dachowego
• ułożenie pokrycia dachowego papą termozgrzewalną (warstwa podkładowa + warstwa nawierzchniowa)
• czyszczenie z rdzy i malowanie stalowego, rurowego masztu antenowego
• budowa instalacji fotowoltaicznej 17,00kW (45 baterii słonecznych 375W monokrystalicznych, montowanych na gotowych stelażach posadowionych na dachu budynku oraz jeden inwerter 3-fazowy 20 kW)
• montaż instalacji odgromowej
• badania instalacji elektrycznej i odgromowej
Nachylenie połaci dachu przewidzianej do montażu elementów instalacji wynosi 5°.

- Zakres robót związanych z dostosowaniem obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych, określa odrębna dokumentacja w postaci; projektu budowlanego, STWiOR oraz przedmiaru. Zamawiający postanowił wykonać roboty, które związane są z ingerencją w konstrukcję dachu i jego pokrycia, a wykonanie ich po wybudowaniu instalacji fotowoltaicznej byłoby nieracjonalne.
Roboty związane z dostosowaniem obiektu do przepisów p.poż:
• rozebranie części stropu nad II piętrem (otwór 2,0x1.35 na klatce schodowej) pod klapę oddymiającą
• rozebranie płyt dachowych żelbetowych (otwór 2,0x1.35 w dachu) pod klapę oddymiającą
• zmiana lokalizacji drzwi (0,8x2,0) pomieszczenia strychowego polegająca na wykuciu istniejących drzwi, zamurowaniu otworu, wykuciu nowego otworu drzwiowego i obsadzeniu nowych drzwi
• wykonanie tunelu klapy dymowej w postaci ścianki systemowej REI 120 na konstrukcji stalowej .

Przedmiotem Zamówienia są roboty remontowe w budynku Urzędu Miasta przy ul. 7 Dywizji 14 w Lubaniu w zakresie dostosowania do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.
Przedmiotowy budynek pełni rolę siedziby Urzędu Miasta Lubań i Banku BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Lubaniu. Położony jest u zbiegu ulic 7 Dywizji i Lwóweckiej - w obrębie ścisłej zabudowy miejskiej. Jest to budynek całkowicie podpiwniczony, wykonany w konstrukcji tradycyjnej - murowanej, o podłużnym układzie ścian konstrukcyjnych, z pięcioma kondygnacjami wydzielonymi w większości za pomocą stropów typu Kleina. Budynek przykryty dwuspadowym stropodachem. Komunikację pionową wewnątrz budynku, poza spiralnymi schodami prowadzącymi na poddasze, zapewniają schody żelbetowe. Przy budynku zlokalizowano parking o nawierzchni z kostki betonowej, przeznaczony dla samochodów osobowych, służący petentom U.M. Lubań oraz klientom banku. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje:
 ciepłej i zimnej wody użytkowej,
 hydrantową,
 centralnego ogrzewania,
 kanalizacji deszczowej,
 kanalizacji sanitarnej,
 gazową (instalacja jedynie we fragmencie piwnicy - pozostała zdemontowana kilka lat temu),
 elektryczną,
 odgromową,
 telefoniczną,
 internetową,
 monitoringu zewnętrznego,
 alarmową

Zakres robót objętych zamówieniem:
• wykucie otworu w stropie II piętra i stropodachu (otwór 2,0x1.35 ) pod klapę oddymiającą
• zmiana lokalizacji drzwi (0,8x2,0) pomieszczenia strychowego
• wykonanie tunelu klapy dymowej w postaci ścianki systemowej REI 120 na konstrukcji stalowej
We wskazanym miejscu na rys. nr 11, należy wykonać otwory w stropie między II piętrem a poddaszem i w stropodachu nad poddaszem. Po usunięciu warstw wykończeniowych sufitu i podłogi stropu i odkryciu elementów konstrukcyjnych stropu i poddasza należy skonsultować z osobą posiadającą odpowiednie uprawnienia linię cięcia w konstrukcji stropowej. Roboty należy prowadzić ze szczególną ostrożnością i zasadami BHP przy tego typu pracach rozbiórkowych. W kondygnacji poddasza zostanie wykonany tunel klapy dymowej. Tworzyć go będą cztery ścianki działowe tworząc szyb o wymiarach w świetle 1,35 x 1,85 m. Jeden bok szybu stanowić będzie istniejąca ścianka działowa murowana, natomiast pozostałe boki zostaną utworzone poprzez zamontowanie ścianek systemowych w klasie REI 120 odporności ogniowej. Ścianki te należy wykonać w systemie dowolnego producenta systemów zabudowy oddzieleń przeciwpożarowych stosując się ściśle do jego wytycznych w zakresie montowanych materiałów i sposobu wykonania. Rysunek szczegółu materiałowo - montażowego pokazano na rys. nr 11 i 13. Drzwi wejściowe do pomieszczenia gospodarczego, w którym montowany będzie szyb klapy dymowej, należy przenieść w miejsce wskazane na rys. nr 11, a pozostający otwór zamurować cegłami ceramicznymi pełnymi.

• montaż klapy dymowej z napędem (siłowniki dedykowane tej klapie)
Oddymianie klatki schodowej realizowane będzie za pomocą klapy dymowej 115 x 200 z owiewkami i kierownicą o powierzchni czynnej oddymiania A cz = 1,84 m2. Klapa oddymiająca jest częścią grawitacyjnego systemu oddymiania i służy do odprowadzania z wnętrza budynku dymu i ciepła powstającego w trakcie pożaru. Podczas normalnych warunków eksploatacji może służyć do przewietrzania i doświetlenia pomieszczenia. Posiada siłowniki elektryczne (24V), które poprzez sygnał elektryczny podany z systemu sterowania, podnoszą skrzydło. Klapę oddymiającą należy dobrać stosując się do podstawowych założeń przedstawionych na rys. nr 13.
Klapa dymowa musi spełniać następujące warunki:
- podstawa o budowie prostej,
- podstawa prosta wykonana z blachy ocynkowanej o grubości minimum 1,5 mm,
- spód podstawy z kołnierzem montażowym,
- przewidziana przestrzeń na izolację termiczną o grubości 50 mm,
- konstrukcja skrzydła klapy wykonana z kształtowników stalowych o przekroju zamkniętym, ocynkowana ogniowo,
- wypełnienie skrzydła klapy dwukomorową płytą poliwęglanową o grubości minimum 10 mm
Siłowniki klapy dymowej
Siłowniki klapy dymowej wykonać zgodnie z przepisami i w oparciu o obowiązujące normy.
Siłowniki powinny być dedykowane do klapy i być elementem wspólnego dopuszczenia (certyfikatu) wraz z klapą dymową.

• wykonanie obudowy stalowego szybu wentylacyjnego ścianką systemową REI 120 na konstrukcji stalowej
Szyb wentylacyjny, w postaci stalowych przewodów o przekroju kwadratowym 50 x 50cm, występujący w pomieszczeniu archiwum na poddaszu budynku, należy obudować w klasie REI 120 systemową zabudową do szybów instalacyjnych. Ścianki obudowy należy wykonać w systemie dowolnego producenta systemów zabudowy oddzieleń przeciwpożarowych stosując się ściśle do jego wytycznych w zakresie montowanych materiałów i sposobu wykonania. Rysunek szczegółu materiałowo - montażowego pokazano na rys. nr 11.

• uzupełnienia tynków po przekuciach
• roboty malarskie tynków wewnętrznych ścian i stropów ( ścianki systemowe, ściany i strop po przekuciach)
• malowanie stalowych belek dwuteowych 220 farbą ogniochronną do klasy R30
Wszystkie belki stalowe NP 220 na poddaszu stanowiące dźwigary dachowe należy pomalować farbami ogniochronnymi do uzyskania klasy R30 odporności ogniowej. W tym celu należy zastosować atestowane, pęczniejące farby do konstrukcji stalowych. Technologia prawidłowego naniesienia powłok malarskich określona jest kartach produktu. Grubość warstwy właściwej należy dobrać dla masywności profilu U/A = 196.

Wykonanie tych robót związane jest z utrudnieniami na czynnym obiekcie. Wymagane jest zapewnienie dostępu petentom w godzinach pracy urzędu oraz stałe utrzymywanie czystości.

Część rysunkowa do opisu przedmiotu zamówienia:
1. Rzut II piętra przebudowa:
( na rysunku wskazano lokalizację tunelu klapy oddymiającej w poziomie II piętra)
2. Rzut poddasza przebudowa:
( na rysunku wskazano lokalizację tunelu klapy oddymiającej, lokalizację przeniesionych drzwi pomieszczenia gospodarczego oraz obudowę szybu wentylacyjnego)
3. Przekrój A-A przebudowa:
( na rysunku wskazano szczegóły lokalizacji tunelu i klapy oddymiającej oraz obudowy szybu wentylacyjnego)
4. Konstrukcja klapy dymowej:
( na rysunku wskazano szczegóły klapy dymowej)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 217974,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na części Nr 1, Nr 3 i Nr 4 wpłynęło po jednej ofercie, jednak ceny złożonych ofert częściowych na część Nr 1, Nr 3, Nr 4 znacznie przewyższają kwoty, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2021r. poz. 1129) postępowanie w części Nr 1, Nr 3, Nr 4 zostaje unieważnione.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na część Nr 2 nie została złożona żadna oferta, w związku z tym, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2021r. poz. 1129) postępowanie w części Nr 2 zostaje unieważnione.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na części Nr 1, Nr 3 i Nr 4 wpłynęło po jednej ofercie, jednak ceny złożonych ofert częściowych na część Nr 1, Nr 3, Nr 4 znacznie przewyższają kwoty, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2021r. poz. 1129) postępowanie w części Nr 1, Nr 3, Nr 4 zostaje unieważnione.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na część Nr 2 nie została złożona żadna oferta, w związku z tym, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2021r. poz. 1129) postępowanie w części Nr 2 zostaje unieważnione.
Na części Nr 1, Nr 3 i Nr 4 wpłynęło po jednej ofercie, jednak ceny złożonych ofert częściowych na część Nr 1, Nr 3, Nr 4 znacznie przewyższają kwoty, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2021r. poz. 1129) postępowanie w części Nr 1, Nr 3, Nr 4 zostaje unieważnione.

2021-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane