Przeprowadzenie kampanii promocyjnej na nośnikach typu bilboard dla potrzeb promocji Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126731
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-26 13:23
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6181880248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie promocjiUsługi reklamowe
Wykonawcy
12 przyznanych
GOLPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Wielkopolski, PL
10 332 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNALTHERMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
3695,9 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
4841,28 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
3227,52 PLNMARCIN DUDZIAKOstrów Wielkopolski, PL
9682,56 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.