Przebudowa drogi powiatowej Nr 4403W od drogi 8 – Turzyn – Brańszczyk – Niemiry – Knurowiec – Długosiodło – Goworowo – Ostrołęka od km 22+277 do km 22+515 i od km 22+535,60 do km 22+717

Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00126362
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00126362/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-26 11:16
Lokalizacja
Ostrołęka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25f5fca7-d270-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7581838894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126362 z dnia 2021-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 4403W od drogi 8 – Turzyn – Brańszczyk – Niemiry – Knurowiec – Długosiodło – Goworowo – Ostrołęka od km 22+277 do km 22+515 i od km 22+535,60 do km 22+717

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550670938

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lokalna2

1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 760 26 21

1.5.8.) Numer faksu: +48 29 760 26 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpo-ka@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.ostroleka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/473281

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej Nr 4403W od drogi 8 – Turzyn – Brańszczyk – Niemiry – Knurowiec – Długosiodło – Goworowo – Ostrołęka od km 22+277 do km 22+515 i od km 22+535,60 do km 22+717

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25f5fca7-d270-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126362

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000182/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa chodnika w ciagu drogi powiatowej nr 4403 W od drogi nr 8 - Turzyn - Brańszczyk - Niemiry - Knurowiec - Długosiodło - Goworowo - Ostrolęka w msc. Pasieki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.252.I.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 192184,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 4403W od drogi 8 – Turzyn – Brańszczyk – Niemiry – Knurowiec – Długosiodło – Goworowo – Ostrołęka od km 22+277 do km 22+515 i od km 22+535,60 do km 22+717
Zamówienie obejmuje:
Roboty przygotowawcze
- Odtworzenie trasy w terenie Odtworzenie (wyznaczenie) trasy ulicy i punktów wyso-kościowych wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
- Mechanicze usunięcie warstwy humusu z darniną grubości 0,20cm z wywozem na odl. do 1 km,
- Przestawienie ogrodzenia z płyt drewnianych na słupkach żelbetowych i fundamen-cie betonowym od km 22+535,60 do km 22+554 strona prawa.
Roboty rozbiórkowe
- Rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej grub. 5cm i podbudowy grub. śr. 15cm przy wykonywaniu wykopów pod projektowane elementy odwodnienia.
Roboty ziemne
- Wykonanie wykopów w gruncie kat. III i wywóz gruntu z koryta na odkład,
- Roboty ziemne wykonane w gruncie kat. II z transportem gruntu z dokopu na nasyp.
Odwodnienie
- Wykonanie wykopu pod projektowane studzienki ściekowe i przykanaliki, studnie ka-nalizacyjnej, studnie chłonne i dreny odwadniające,
- Wykonanie studzienek ściekowych krawężnikowych w gotowym wykopie,
- Wykonanie studni kanalizacyjnych Ø 1000 w gotowym wykopie,
- Wykonanie studni chłonnych Ø1200 w gotowym wykopie,
- Ułożenie przykanalików z rur PCV o średnicy 200mm w gotowym wykopie,
- Ułożenie drenów rozprowadzających z rur PCV Ø200 owiniętych geowłókniną na warstwie kruszywa naturalnego w gotowym wykopie,
- Zasypanie przykanalików i studzienek ściekowym studni kanalizacyjnych, studni chłonnych gruntem kat. II przywiezionym z ukopu, z zagęszczeniem gruntu warstwami grub. 20cm.
Krawężniki i chodniki
- Ułożenie krawężnika betonowego o wymiarach 0,15x0,30 na ławie betonowej z opo-rem,
- Ułożenie obrzeży betonowych o wym. 0,08x0,30 na ławie betonowej z oporem,
- Wyprofilowanie i zagęszczenie koryta pod chodnik w gruncie kat. III,
- Wykonanie podsypki piaskowej grubości 10cm ( od km 22+647 do km 22+686,8 stro-na prawa),
- Wykonanie podbudowy z mieszanki kruszywa łamanego niezwiązanego (0-31,5mm) grubości 15cm,
- Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej koloru szarego grubości 8cm na podsypce cementowo - piaskowej grubości 3cm z wypełnieniem spoin piaskiem,
- Wykonanie podbudowy pod chodnik z mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązane-go 0-31,5mm grubości 12cm,
-Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki betonowej koloru szarego grubości 6cm na podsypce cementowo - piaskowej grubości 3cm z wypełnieniem spoin piaskiem.
Oznakowanie pionowe
- Ustawienie słupków do znaków pionowych,
- Przymocowanie do gotowych słupków tarcz znaków zakazu.
Oznakowanie poziome
- Oznakowanie poziome grubowarstwowe strukturalne chemoutwardzalne - linie ciągłe,
- j. w. lecz linie przerywane.
Zjazdy
- Wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod podbudowę zjazdów,
- Ustawienie opornika betonowego o wymiarach 0,12x0,25 m na ławie betonowej, obramowującego podbudowę zjazdu,
-Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego niezwiązanego (0-31,5) grubości 15cm na podsypce piaskowej grubości 10 cm,
- Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej kolorowej grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej (1:4) grubości 3 cm z wypełnieniem szczelin piaskiem.
Roboty inne
- Humusowanie z obsianiem trawą skarp,
- Remont cząstkowy nawierzchni przy studzienkach ściekowych. Pozycja obejmuje wy-konanie warstwy ścieralnej gr. 4 cm, warstwy wiążącej gr. 5 cm, podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 gr. 20cm.

Uwaga!
Wszystkie materiały z rozbiórki stanowią własność Zamawiającego. Elementy betonowe nadające się ponownego użycia należy przetransportować na bazę ODM w Ostrołęce, ul. Słoneczna 1, 07-410 Ostrołeka. Koszty związane ze składowaniem, załadunkiem, transpor-tem i rozładunkiem tych materiałów obciążają Wykonawcę.
2. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja
techniczna, przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj.174 886,59 zł brutto).

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292787,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319488,31 PLN

2021-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane