„Budowa miejsca rekreacji oraz punktów sprzedaży pamiątek” w ramach realizacji projektu: „Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia”
Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126429
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 11:39
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dabc2ecc-c206-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7343472601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126429 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa miejsca rekreacji oraz punktów sprzedaży pamiątek” w ramach realizacji projektu: „Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 31
1.5.2.) Miejscowość: Muszyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa miejsca rekreacji oraz punktów sprzedaży pamiątek” w ramach realizacji projektu: „Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dabc2ecc-c206-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001396/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa miejsca rekreacji oraz punktów sprzedaży pamiątek w ramach projektu pn.: Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069592/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych obejmujących budowę miejsca rekreacji oraz punktów sprzedaży pamiątek w ramach realizacji projektu pn.: „Rozwój potencjału uzdrowiskowego dzielnicy Zapopradzie oraz Śródmieścia”.
Inwestycja zaplanowana jest do realizacji na działkach ewid. nr 254/1 i 254/2. Zaprojektowane miejsce rekreacyjne będzie składać się z obiektów małej architektury: ławek, stołów, koszy na śmieci, tablic informacyjnych, zestawu zabawowego oraz pola do minigolfa. Dodatkowo planuje się budowę 5 altan (1 altana o wymiarach 300x600 cm i 4 altan o wymiarach 300x300 cm), oświetlenia terenu, wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz utwardzenia terenu pod dojścia, nawierzchnię piaszczystą, a także żwirową. Całość terenu inwestycji będzie ogrodzona oraz zostaną wykonane nasadzenia.
Zgodnie z Postanowieniem Starosty Nowosądeckiego (znak BUD.6743.2240.2018 z dnia 29 stycznia 2019r.) dokumentacja projektowa zakłada:
od strony Al. Zdrojowej:
a) ogrodzenie takie jak przy istniejącym budynku Restauracji „Zapopradzie” (murowane słupki obłożone kamieniem łamanym i przęsła z wypełnieniem ze sztachet drewnianych);
b) na długości ponad 25 m altany (szt. 5) otwarte od strony chodnika ze ścianą pełną od strony pola do minigolfa;
c) nasadzenia zieleni wysokiej.
Od strony istniejącego budynku mieszkalnego wydzielenie należy wykonać żywopłotem z zimozielonego żywotnika zachodniego (łac. Thuja occidentalis), np. odmiana „szmaragd” o wysokości 2,5 m oraz grubość 0,5m.
Wykonawca jest również zobowiązany do wyposażenia pola golfowego w elementy takie jak:
dołki golfowe z flagą,
bandy stalowe,
pale drewniane,
przeszkody na polach,
stojaki do wyników,
tabliczki z numerami pól,
konstrukcje dołka,
kije minigolfowe,
piłki minigolfowe,
nawierzchnię ze sztuczną trawą,
tablice informacyjne z nadrukiem.
Szczegółowe rozwiązania określone zostały w dokumentacji projektowej, w tym w Projekcie Wykonawczym.
Ostateczną lokalizację nasadzeń należy ustalić z Zamawiającym.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami.
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót w taki sposób, aby zapewnić funkcjonowanie punktów handlowych i gastronomicznych zlokalizowanych w obrębie planowanej inwestycji tj. musi zapewnić dojście (np. wykonanie kładek dla pojazdów oraz pieszych umieszczanych w poprzek wykopów) dla potencjalnych klientów i dojazd dla samochodów dostawczych do punktów handlowych i gastronomicznych, organizować i prowadzić roboty przy użyciu sprzętu, który w maksymalny sposób ograniczy utrudnienia i negatywne skutki związane z realizacją robót budowlanych.
Wykonawca wykona dokumentację powykonawczą zgodnie z art. 3 pkt. 14 ustawy Prawo budowlane wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy, w przypadku wymogu dopuszczenia przedmiotu umowy do użytkowania dopełnienie wszelkich przewidzianych prawem czynności z tym związanych oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie bądź skutecznego zawiadomienia właściwego organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy i przekazanie wraz z kompletem dokumentacji powykonawczej Zamawiającemu.
Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do przedłożenia harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz kosztorysu ofertowego.
Przedmiary robót stanowią materiał pomocniczy do kosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca powinien uwzględnić wszystkie koszty związane z realizacją inwestycji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi SWZ oraz załączniki stanowiące jej integralną część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1236999,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1180800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Baugart Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9691634544
7.3.3) Ulica: Floriana 7
7.3.4) Miejscowość: Knurów
7.3.5) Kod pocztowy: 44-190
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1180800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |