Rewitalizacja części miasta Czersk - Zagospodarowanie terenów przy ul. Transportowców w Czersku
GMINA CZERSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126252
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 10:36
- Lokalizacja
- Czersk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfce098f-b3ac-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5551908979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126252 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja części miasta Czersk - Zagospodarowanie terenów przy ul. Transportowców w Czersku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351274
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 27
1.5.2.) Miejscowość: Czersk
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-650
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 523954810
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_miejski@czersk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/czersk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czersk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja części miasta Czersk - Zagospodarowanie terenów przy ul. Transportowców w Czersku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfce098f-b3ac-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001924/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Rewitalizacja części miasta Czersk (RPO) - Zagospodarowanie terenów przy ul. Transportowców w Czersku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Konwersja, Działanie 8.1 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne – wsparcie dotacyjne, Poddziałanie 8.1.2 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne w miastach poza Obszarem Metropolitalnym Trójmiasta współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00054467/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.29.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 241651,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Rewitalizacja części miasta Czersk - Zagospodarowanie terenów przy ul. Transportowców w Czersku”
Zamówienie jest dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.1 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne – wsparcie dotacyjne, Poddziałanie 8.1.2 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne w miastach poza Obszarem Metropolitalnym Trójmiasta współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1. Teren utwardzony - kostka brukowa betonowa.
1.2. Nawierzchnia żwirowa.
1.3. Nawierzchnia piaskowa.
1.4. Wyposażenie.
1.4.1. Siłownia.
1.4.2. Plac zabaw.
1.4.3. Pozostałe urządzenia.
1.4.4. Dostawa urządzeń.
1.5. Ogrodzenie.
1.6. Zieleń.
2. Wykonawca zorganizuje we własnym zakresie dojazd do miejsca realizacji inwestycji oraz ogrodzi
i zabezpieczy teren budowy na czas realizacji prac.
3. Wykonawca pisemnie poinformuje Zamawiającego i zarządcę terenu (Administrację Zasobów Komunalnych w Czersku) z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem o zamierzonym terminie rozpoczęcia prac.
4. Wykonawca przed rozpoczęciem prac wykona dokumentację fotograficzną terenu, na którym będą realizowane roboty budowlane i dostarczy ją na płycie CD lub DVD do Zamawiającego.
5. Wykonawca w razie wystąpienia takiej potrzeby usunie na własny koszt odrosty i pnie drzew oraz zakrzewienia, które będą kolidowały z inwestycją.
6. Wykonawca wyrówna i przygotuje na własny koszt teren pod realizację zadania.
7. Należy zastosować do wykonania utwardzeń kostkę brukową betonową "cegiełkę" szarą gr. 6 cm.
8. Ogrodzenie panelowe powinno być wykonane w kolorze zielonym, grubość drutu 5 mm, wysokość podmurówki betonowej 20 cm.
9. Należy wsadzić drzewa wysokie - 17 szt. (brzoza brodawkowata 'Youngii' - 8 szt., brzoza brodawkowata 'Royal Frost' - 5 szt., brzoza brodawkowata 'Schneverdingen Goldbirke' - 4 szt.), wym. min. 1,2 m wysokości.
10. Należy wsadzić zieleń niska zielona - 32 szt. (tawuła nibywierzbolistna), wym. min. 20-30 cm wysokości.
11. Należy wsadzić zieleń niska czerwona - 32 szt. (berberys), wym. min. 20-30 cm wysokości.
12. Należy wsadzić zieleń niska żółta - 16 szt. (tawuła japońska), wym. min. 20-30 cm wysokości.
13. Wsadzone drzewa należy opalikować. Drzewa stabilizuje się zwykle zaimpregnowanymi palami drewnianymi (standardowo 3 sztuki palików) z zaostrzonym jednym końcem. Paliki wbija się w ziemię na głębokości przynajmniej 30-40 cm, tak aby konstrukcja się nie ruszała. Przykładowy wzór opalikowania drzew stanowi załącznik nr do OPZ.
14. Wykonawca dostarczy i ustawi 2 tablice z regulaminem, treść tablic zamawiający przekaże wykonawcy w terminie 1 miesiąca od dnia podpisania umowy.
15. Wykonawca będzie prowadził w taki sposób roboty, aby umożliwić dojście do budynków mieszkańcom ulic Transportowców i Wojska Polskiego.
16. Wykonawca przywróci do stanu pierwotnego tereny przyległe do realizowanej inwestycji.
17. Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej, oraz pomocniczo w przedmiarze robót stanowiących załączniki do SWZ.
18. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy:
18.1. roboty rozbiórkowe,
18.2. roboty ziemne,
18.3. obsługa koparek oraz innych maszyn i pojazdów,
18.4. roboty związane z wykonaniem robót ogólnobudowlanych,
18.5. roboty związane z zagospodarowaniem terenu,
18.6. roboty związane z układaniem nawierzchni betonowych,
18.7. roboty związane z montażem elementów małej architektury,
18.8. roboty związane z budową ogrodzenia,
18.9. roboty związane z sadzeniem zieleni.
Obowiązki Wykonawcy z tytułu spełnienia niniejszego wymogu określają Projektowane Postanowienia Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych (t. j. - Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.). Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia jw., ponieważ Wykonawca („HERKULES” Ryszard Syska ul. Śląska 41A, 32-500 Chrzanów), którego oferta w dniu 28 czerwca 2021 roku została wybrana jako najkorzystniejsza, nie wniósł wymaganego zabezpieczenia i uchylił się od podpisania umowy w terminie związania ofertąSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |