Poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Płoniawy-Bramura
GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126352
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126352/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 11:13
- Lokalizacja
- Płoniawy-Bramura, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eacc1399-c1e0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7571412314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126352 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Płoniawy-Bramura
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PŁONIAWY-BRAMURA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 83A
1.5.2.) Miejscowość: Płoniawy-Bramura
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-210
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ploniawy-bramura.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ploniawy-bramura.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.ploniawy-bramura.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Płoniawy-Bramura2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eacc1399-c1e0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126352
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00057605/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 1. Przebudowa stacji uzdatniania wody we wsi Suche oraz budowa 4 przydomowych oczyszczalni ścieków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i oszczędzanie energii objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 202072.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068845/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.GM.6840.02.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 618184,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach zamówienia dokonana rozbudowa ma na celu zapewnienie odpowiedniej jakości wody oraz docelowej wydajności stacji QSUW 91,53/h, pracującej w dwustopniowym układzie technologicznym. Zakres prac w ramach przedmiotu zamówienia:1) wymiana pomp głębinowych w studniach z wymianą pokryw nastudziennych
2) przebudowę instalacji technologiczne poprzez wymianę rur z czarnych stalowych na nierdzewne kwasoodporne.
3) przebudowę instalacji sprężonego powietrza na instalację z rur ze stali nierdzewnej kwasoodpornej wraz z wymianą zbiornika o pojemności v = 0.5 m3
4) wymianę aparatury kontrolno – pomiarowej oraz zasuw i zaworów;
5) wymianę złóż w filtrach ciśnieniowych
6) przebudowę instalacji mieszacza wodno – powietrznego
7) przebudowę instalacji zestawu pompowego ii-ego stopnia
8) przebudowę wszystkich rurociągów wraz z zbrojeniem oraz regulatorów ciśnienia i zaworów bezpieczeństwa
9) wymianę wentylatorów wraz z przebudową kanałów oraz wykonanie nowego kanału nawiewowego w pomieszczeniu chlorowni
10) montaż nowych szaf sterowniczych
11) montaż wodomierza do pomiaru wody dostarczanej do sieci wodociągowej
12) Opracowanie dokumentacji technicznej zasalania rezerwowego oraz jego wykonanie wraz zainstalowaniem agregatu prądotwórczego na zewnątrz budynku
13) Wymianę stolarki okiennej oraz malowanie elewacji
14) Remont komina
15) Wymiana rynn i rur spustowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący
42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 545629,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 przydomowych oczyszczalni ścieków pracujących w technologii osadu czynnego stabilizowanego złożem biologicznych. Oczyszczony ściek wprowadzony będzie do gruntu za pomocą drenażu rozsączającego lub nasypie4.5.3.) Główny kod CPV: 45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39350000-0 - Urządzenia do obróbki ścieków
4.5.5.) Wartość części: 72551,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Informuję, że w procedurze zamówienia publicznego w postępowaniu przetargowym na przebudowę stacji uzdatniania wody na podstawie art. 255 pkt 3 PZP dokonuję unieważnienia postępowania przetargowego, gdyż najkorzystniejsza oferta HYDRO-PARTNER Sp. z o. o. Ul. Gronowska 4a 64 – 100 Leszno opiewa na kwotę 998 022,00 zł brutto znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia - 706 794,73 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 998022 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998022 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019r.Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 2019), zwanej dalej „PZP” Zamawiający informuje, że postępowanie przetargowe
w Część 2 – Dostawa wraz z montażem 4 przydomowych oczyszczalni ścieków zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 PZP, gdyż nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |