Dostawa do MCO w Krakowie pieluchomajtek, rękawiczek diagnostycznych, środków czyszczących, środków dezynfekcyjnych i innych artykułów
Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127060
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-26 15:20
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6792026141
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Artykuły higieniczne z papieruRękawice chirurgiczneŚrodki czyszczące i polerująceŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneWorki i torbyŚcierki
Wykonawcy
9 przyznanych
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
9158,1 PLNMEDI-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7024,32 PLNHELPLAST HADASIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAMikołów, PL
2804,65 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2111,18 PLNBARBARA SZCZEPANIECKraków, PL
1461,24 PLNMEDI-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7024,32 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4064,03 PLNHELPLAST HADASIK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAMikołów, PL
2816,95 PLNBARBARA SZCZEPANIECKraków, PL
1461,24 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.