„Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Kalinówka i Abramowice Prywatne”(4)
GMINA GŁUSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127332
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-27 08:50
- Lokalizacja
- Dominów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462579832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO "TORGAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
102 998,97 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO "TORGAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
102 998,97 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO "TORGAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
73 999,26 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.