Przebudowa i remont schodów zewnętrznych, zadaszeń, ramp i tarasów oraz części elewacji frontowej i tylnej budynku UMWD przy Wyb. J. Słowackiego 12-14 we Wrocławiu

Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00126653
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00126653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-26 12:56
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-067496fb-de3c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8992708840
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie burzeniaOchrona odgromowaInstalowanie wyrobów metalowychPokrywanie podłóg i ścianRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126653 z dnia 2021-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont schodów zewnętrznych, zadaszeń, ramp i tarasów oraz części elewacji frontowej i tylnej budynku UMWD przy Wyb. J. Słowackiego 12-14 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021419270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Juliusza Słowackiego

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-411

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.bou@dolnyslask.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bou.umwd.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dolnyslask.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


świadczenie usług na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont schodów zewnętrznych, zadaszeń, ramp i tarasów oraz części elewacji frontowej i tylnej budynku UMWD przy Wyb. J. Słowackiego 12-14 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-067496fb-de3c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004254/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa i remont schodów zewnętrznych, zadaszeń, ramp i tarasów oraz części elewacji frontowej i tylnej budynku UMWD przy Wyb. J. Słowackiego 12-14 we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105497/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOU-TCH.471.TPMN-4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych przebudowy i remontu schodów zewnętrznych, zadaszeń, ramp i tarasów oraz elewacji tylnej północnej.
Zamówienie realizowane będzie na terenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu przy ul. Wybrzeżu Juliusza Słowackiego 12-14.

W ramach realizacji prac wykonane zostaną następujące roboty budowlane:
- ocieplenie ściany tylnej elewacji północnej w technologii systemu termomodernizacji styropianem gr 20 cm
z nałożeniem tynku silikatowego barwionego w masie zgodnie z wytycznymi dokumentacji, wymianę dwóch
pionów rury spustowej na PCV, przełożenie jednego pionu rury spustowej, wymian parapetów zewnętrznych,
obróbki pasa podrynnowego, wymianę zwodów pionowych instalacji odgromowej
- rozbiórka odcinka rampy dziedzińca wewnętrznego z uzupełnianiem miejsc po rozbiórkach,
- remont podjazdu dla niepełnosprawnych i schodów zewnętrznych z zastosowaniem płyt kamiennych
granitowych o gr. 2 cm promieniowanych i szczotkowanych, barierek i poręczy,
- przełożenie klimatyzacji jednostek zewnętrznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty przewyższała kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do wysokości ceny oferty.
2021-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane