Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126964
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 14:37
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6554c1b8-d272-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126964 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/adm_bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6554c1b8-d272-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000645/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Docieplenie i remont elewacji północnej budynku mieszkalnego – ul. Jagiellońska 63
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088949/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 32/PM/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 245102,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących termomodernizację ściany północno-zachodniej (podwórzowej) wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy (działka nr 157/3, 157/5, 158/18, 158/19, obręb 178). Roboty należy zrealizować zgodnie z załączonym projektem budowlanym z dnia 12 listopada 2019 roku (aktualizacja 13 marca 2020r.) sporządzonym przez firmę Pracownia Projektowa INGRAF ARCHITEKCI, przedmiarem robót, decyzją pozwolenia na budowę nr 368/2020 z dnia 06.05.2020r. WAB.II.6740.1656.2019.KRK wraz z uzupełnieniami do projektu, decyzją RDOŚ z dnia 25.03.2021r. oraz pozostałą niezbędną dokumentacją techniczną i specyfikacją technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych.
Przedmiotowy budynek jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków Miasta Bydgoszczy.
UWAGA:
*przedmiot zamówienia dotyczy tylko termomodernizacji ściany północno-zachodniej (podwórzowej) wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami, natomiast załączona w postępowaniu dokumentacja projektowa obejmuje całościową termomodernizację ww. budynku mieszkalnego, a więc wykracza poza zakres robót objęty niniejszym postępowaniem.
* realizacja robót powinna odbywać się pod nadzorem i w uzgodnieniu z uprawnionym ornitologiem (p. Rafał Kaźmierski). Wszelkie opinie i uzgodnienia w ww. sprawie wymagają udokumentowania w formie pisemnej.
* zakres zamówienia obejmuje również wykonanie przyrodniczych zadań kompensacyjnych polegających na zamontowaniu 15 skrzynek lęgowych dla jerzyków typu J oraz 4 skrzynki lęgowe dla wróbli typu A. Dokładną lokalizację skrzynek należy uzgodnić ze wskazanym specjalistą ornitologiem .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45442100-8 - Roboty malarskie
45442110-1 - Malowanie budynków
45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyjaśnia, że wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, zgodnie z wynikiem postępowania z dnia 21.07.2021r. tj. firma: P.P.H.U. BUDMOT Łukasz Zaborowski ul. Filmowa 6, 85-836 Bydgoszcz – zrezygnował z realizacji zamówienia i odstąpił od zawarcia umowy.| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |