Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie Etap II
Gmina Węgorzyno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126978
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 14:42
- Lokalizacja
- Węgorzyno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0e5cf08-d994-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8541001653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126978 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgorzyno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Węgorzyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-155
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 39 71 563
1.5.8.) Numer faksu: +48 91 39 71 567
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wegorzyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wegorzyno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.wegorzyno.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0e5cf08-d994-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006606/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie – Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106244/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2527169,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie:
- budynku P garaż
- budynku S
- budynku P
- zagospodarowanie działki wg projektu zagospodarowania
- z wyłączeniem budynku S garaż z wjazdem do niego zrealizowanego w pierwszym etapie inwestycji.
- z wyłączeniem demontażu masztu usytuowanego przy granicy działek 1233 i251/99
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Dokumentacji Projektowej i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Budowa Budynku Remizy Strażackiej w Węgorzynie – Zmiana do Pozwolenia” z marca 2021 r., która stanowi załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający przed otwarciem ofert poinformował na stronie prowadzonego postępowania o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosi 3.108.418,98 zł brutto.
W ww. postępowaniu wpłynęła jedna oferta złożona przez:
1. Pana Edwarda Grabowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Usługi Ogólnobudowlane Edward Grabowski” z miejscem prowadzenia działalności: ul. Piłsudskiego 28D, 72-300 Gryfice, której cena wynosi 3.600.000,00 złotych brutto;
Mając na uwadze powyższe w postępowaniu oferta Pana Edwarda Grabowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Usługi Ogólnobudowlane Edward Grabowski”, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 491.581,02 zł. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
Mając na uwadze powyższe ziściła się przesłanka unieważnienia postępowania, o której mowa w art. art. 255 pkt 3 PZP.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3600000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3600000,00 PLN
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |