Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy Al. Kombatantów 11.

SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. OSKARA KOLBERGA W LUBANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00126693
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00126693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-26 13:12
Lokalizacja
Lubań, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf68c1e8-dd83-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6131423276
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuKładzenie płytek dachowychRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie okładziny tynkowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126693 z dnia 2021-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy Al. Kombatantów 11.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. OSKARA KOLBERGA W LUBANIU

1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Oskara Kolberga

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230900613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Kombatantów 11

1.5.2.) Miejscowość: Lubań

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 7222891

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psmluban@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psmluban.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.powiatluban.pl/psmluban,m,1239,ogloszenie.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy Al. Kombatantów 11.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf68c1e8-dd83-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00104184/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104313/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy Al. Kombatantów 11.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Zakres robót, w kolejności ich wykonywania obejmuje:
- zdjęcie istniejącego pokrycia dachowego,
- wymiana uszkodzonych elementów konstrukcyjnych więźby dachowej,
- przemurowania części kominów z częściowym ich obniżeniem,
- renowacja części kominów,
- wykonanie obróbek blacharskich i montaż rynien i rur spustowych z blachy tytan-cynk 0.60mm,
- wykonanie nowego pokrycia stropodachu z papy termozgrzewalnej,
- wykonanie pokrycia z blachy na rąbek stojący dużej wieży,
- wykonanie izolacji paroprzepuszczalnej połaci dachowej,
- wymiana łat drewnianych - montaż nowego pokrycia dachowego z dachówki karpiówki - wymiana instalacji odgromowej,
- renowacja świetlika,
- wymiana drzwi na dach,
- wywiezienie gruzu na wysypisko,
- uprzątnięcie placu budowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane