Wykonanie robót budowlanych w obiekcie zabytkowym Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00126714
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00126714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-26 13:19
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-531c584c-df56-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5542606061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie okienRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneKładzenie zaprawy i rynienRoboty instalacyjne w budynkachTynkowanie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00126714 z dnia 2021-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w obiekcie zabytkowym Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Plastycznych w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276794
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-066
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 322 17 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plastyk.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4809361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w obiekcie zabytkowym Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-531c584c-df56-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108592/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/ZSP/01/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:1) Prace demontażowe i rozbiórkowe,
2) Montaż nowych okien połaciowych - 25 szt.
3) Oczyszczenie, naprawa i konserwacja rynien i rur spustowych z blachy stalowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421132-8 - Instalowanie okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 250936,99 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Zakres przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:a) Prace demontażowe i rozbiórkowe.
b) Prace remontowe ścian piwnicznych i cokołu oraz wykonanie wtórnej iniekcji ciśnieniowej.
c) Renowacja powierzchni tynkowanych tynkami WTA
d). Prace renowacyjne przy ceglanych murach wfabrycznych systemach opartych na zaprawach wapienno-trassowych.
e). Prace malarskie i glazurnicze.
f) Montaż wyposażenia pomieszczeń piwnicznych,
g) Zabezpieczenie okien piwnicznych i studni naświetla.
h) Izolacja ciśnieniowa styku pionowego ściany piwnicznej z murem ogrodzenia..
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 111665,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
| 2021-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |