Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice, gm. Tomice

Gmina Tomice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00127202
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00127202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-27 06:35
Lokalizacja
Tomice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05a1b5b4-c9cb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5511163935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ DOMAGAŁATomice, PL · lot 0
190 081,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127202 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice, gm. Tomice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wadowicka 51

1.5.2.) Miejscowość: Tomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 823 35 98

1.5.8.) Numer faksu: 33 823 35 98

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tomice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugtomice,m,380330,2021.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice, gm. Tomice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05a1b5b4-c9cb-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004146/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice, gm. Tomice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078659/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.5.2021.TK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 154537,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:„ Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice, gm. Tomice”, w następującym zakresie:
A) Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice - odcinek górny.
- Roboty przygotowawcze – oznakowanie robót na czas ich wykonywania – 1 kpl; - Remont poboczy szerokości 75 cm – 705,38 m2; - Oczyszczenie rowu z namułu bez naruszania skarp – 677,5 m; - Oczyszczenie przepustów Fi 0,4m – 36,0 m; - Oczyszczenie przepustów Fi 0,5m – 16,5 m.
B) Remont poboczy drogi gminnej ul. Radwany w miejscowości Witanowice - odcinek dolny.
- Roboty przygotowawcze – oznakowanie robót na czas ich wykonywania – 1 kpl;
- Remont poboczy szerokości 75 cm – 1 353,50 m2; - Oczyszczenie rowu z namułu bez naruszania skarp – 1 387,50 m; - Oczyszczenie korytek betonowych – 35,0 m; - Oczyszczenie przepustów Fi 0,4m – 135,50 m; - Oczyszczenie przepustów Fi 0,5m – 40,50 m; - Oczyszczenie przepustów Fi 0,6m – 24,0 m.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV niniejszej SWZ (przedmiar robót), Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (STWiOR), w Rozdziale III pn. Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190081,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190081,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190081,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Inżynieryjnych „DROTECH” Andrzej Domagała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5491495320

7.3.3) Ulica: Floriańska 140

7.3.4) Miejscowość: Tomice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190081,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane