Renowacja części elewacji frontowej Ratusza Miejskiego w Słupsku

Miasto Słupsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00127293
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00127293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-27 08:27
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a6237cd-cdb0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8391005507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznejIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

HANNA SZURAN-KOGUTSłupsk, PL · lot 0
254 437,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127293 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja części elewacji frontowej Ratusza Miejskiego w Słupsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Słupsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979625

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 3

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 59 8488367

1.5.8.) Numer faksu: 59 8423583

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.slupsk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://platformazakupowa.pl/pn/um_slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja części elewacji frontowej Ratusza Miejskiego w Słupsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a6237cd-cdb0-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001241/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Renowacja części elewacji frontowej Ratusza Miejskiego w Słupsku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082984/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SRZP.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208453,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane części frontowej elewacji wraz z wybranymi
elementami zabytkowego Ratusza Miejskiego w Słupsku przy Placu Zwycięstwa 3, szczegółowo
opisane w załączonej dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru
Robót i opisie przedmiotu zamówienia. 1) Ratusz jest obiektem wpisanym do rejestru zabytków
województwa pomorskiego pod poz. A-1158, zlokalizowany na działce 33 i 127, obręb 6. 2) Do
remontu należy stosować materiały odpowiadające wymaganiom aktualnych norm bądź
wymaganiom podanym w aprobatach (świadectwach) wydanych przez Instytut Techniki
Budowlanej. Każda partia materiałów powinna być dostarczona na budowę z kopią certyfikatu
stwierdzającą zgodność właściwości technicznych z wymaganiami podanymi w normach lub
aprobatach.2. Zakres robót obejmuje: 1) czyszczenie ścian i okapów, 2) wymianę elementów
uszkodzonych, 3) naprawę ścian, 4) remont stolarki okiennej, 5) wymianę stolarki okiennej, 6)
renowację herbów w technice mozaiki, 7) renowację metalowych kandelabrów, 8) renowację
herbu miasta Słupska znajdującego się po prawej stronie wieży.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254437,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254437,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254437,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alpy-Union Hanna Szuran-Kogut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221753470

7.3.3) Ulica: Lutosławskiego4/12

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254437,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane