Modernizacja budynku "Ochronki" w Szalowej - I etap.
Gmina Łużna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127315
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 08:41
- Lokalizacja
- Łużna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52071b78-d4c7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7381022314
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127315 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku "Ochronki" w Szalowej - I etap.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łużna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892469
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łużna 634
1.5.2.) Miejscowość: Łużna
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@luzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugluzna
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/luzna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku "Ochronki" w Szalowej - I etap.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52071b78-d4c7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00044746/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i rozbudowa budynku przedszkola i szkoły muzycznej w sołectwie Szalowa - I etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00093096/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy i przebudowy budynku przedszkola i szkoły muzycznej w ramach zadania „Modernizacja budynku "Ochronki" w Szalowej - I etap” znajdującego się w miejscowości Szalowa na działach ewid. nr 403/3 i 403/5.
2. Zakres robót obejmuje:
a) roboty rozbiórkowe
- roboty przygotowawcze
- dach
- posadzki
- rozebranie ścianek
- rozbiórka schodów (wewnętrzne i zewnętrzne)
- demontaż stolarki
- wywóz gruzu
b) dobudowa klatki schodowej i uzupełnienia w części istniejącej
- fundamenty
- podłoga na gruncie
- roboty murowe (klatka schodowa oraz część istniejąca)
- roboty żelbetowe
- strop WPS
- dach
c) stolarka okienna oraz drzwiowa
- wykonane z materiałów własnych wykonawcy, zgodnie z projektami budowlanymi, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, specyfikacją warunków zamówienia (SWZ), złożoną ofertą oraz przedmiarem robót stanowiącym element pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) projekty budowlane,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych –
c) przedmiary robót stanowiące element pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Wykonawca - Mariusz Kantor ZAKŁAD BUDOWLANY "KAN-BUD", 33-300 Nowy Sącz, ul. Beskidzka 3 - przesłał Zamawiającemu za pośrednictwem platformy zakupowej skompresowany folder, w którym nie znajdują się żadne dokumenty.Powyższe jednoznacznie wskazuje, że oferta złożona w ten sposób przez Wykonawcę podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 6) ustawy Pzp, tj. oferta nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.
W związku z odrzuceniem tej oferty oraz wobec braku złożenia innych ofert Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |