Dostawa urządzeń wraz z montażem oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych towarzyszących dla zadania: „Siłownia pod chmurką - Flowpark" - C.D. w Pozostałych informacjach

MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00128397
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00128397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-07-27 14:34
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f6edfb2-e54e-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6482743351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128397 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń wraz z montażem oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych towarzyszących dla zadania: „Siłownia pod chmurką - Flowpark" - C.D. w Pozostałych informacjach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ZABRZE – PREZYDENT MIASTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 5-7

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_bzp@um.zabrze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miastozabrze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.miastozabrze.pl; Menu podmiotowe: Urząd Miejski; Menu przedmiotowe: Zamówienia Publiczne; Postępowanie: BZP.271.42.2021.KW

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń wraz z montażem oraz wykonanie koniecznych robót budowlanych towarzyszących dla zadania: „Siłownia pod chmurką - Flowpark" - C.D. w Pozostałych informacjach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f6edfb2-e54e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001642/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Plac zabaw, siłownia pod chmurką - flow park, boisko do piłki plażowej / Poprawa infrastruktury rekreacyjno - sportowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116924/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.42.2021.KW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 87768,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowych urządzeń wyposażenia flowparku i elementów małej architektury na terenie przyszkolnym (poręcze do pompek, deska do brzuszków, drabinki do podciągania, betonowe elementy parkur, betonowe elementy do ćwiczenia balansu, drążki zygzak, koła gimnastyczne do podciągania, drabinka pozioma, linka do wspinaczki, kosz na śmieci, tablica informacyjna) oraz wykonanie robót budowlanych towarzyszących zlokalizowanych na starym boisku przy Szkole Podstawowej Nr 18 przy ul. Olchowej 2 (działka nr 1912/65).

Zamówienie obejmuje:
• Rozebranie starej nawierzchni , wyrównanie i oczyszczenie terenu pod nawierzchnię bezpieczną;
• Montaż urządzeń sportowych i małej architektury wraz z ich fundamentowaniem w podłożu;
• Wykonanie nawierzchni piaskowej;
• Uporządkowanie terenu objętego inwestycją.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy