Budowa miasteczka rowerowego na dz. ew. nr 1111/4, 1111/5, 1110/22, 1110/23 w miejscowości Sułoszowa, Gmina Sułoszowa
GMINA SUŁOSZOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127462
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 09:39
- Lokalizacja
- Sułoszowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6755fc99-c7d2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6771037576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127462 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego na dz. ew. nr 1111/4, 1111/5, 1110/22, 1110/23 w miejscowości Sułoszowa, Gmina Sułoszowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁOSZOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 139
1.5.2.) Miejscowość: Sułoszowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-045
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 123896028
1.5.8.) Numer faksu: 123896028 w.29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@suloszowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.suloszowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugsuloszowa/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miasteczka rowerowego na dz. ew. nr 1111/4, 1111/5, 1110/22, 1110/23 w miejscowości Sułoszowa, Gmina Sułoszowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6755fc99-c7d2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001233/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa miasteczka rowerowego na dz. ew. nr 1111/4, 1111/5, 1110/22, 1110/23 w miejscowości Sułoszowa, Gmina Sułoszowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00075132/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie remontu istniejącego boiska o nawierzchni asfaltowej, polegający na sfrezowaniu nawierzchni asfaltowej (gr. 5cm) i położeniu nowej nawierzchni asfaltowej (gr. 5cm), bez zmiany wymiarów boiska. Powierzchnia boiska - 966 m2.
- Wykonanie oznakowania poziomego i tymczasowego oznakowania pionowego w ramach planowanego miasteczka rowerowego;
- Montaż obiektów małej architektury;
- Wykonanie monitoringu terenu;
- Uporządkowanie terenu;
Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania opisano w Projekcie (zał. nr 9 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |