Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Sienkiewicza, ul. Konopnickiej, ul. Kochanowskiego, ul. Orzeszkowej oraz ul. Kasprowicza w Nowej Soli.
Gmina Nowa Sól-Miasto
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127345
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 08:57
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87f77570-dfdd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9251956002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127345 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Sienkiewicza, ul. Konopnickiej, ul. Kochanowskiego, ul. Orzeszkowej oraz ul. Kasprowicza w Nowej Soli.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól-Miasto
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka J. Piłsudskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kablowej linii oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Sienkiewicza, ul. Konopnickiej, ul. Kochanowskiego, ul. Orzeszkowej oraz ul. Kasprowicza w Nowej Soli.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87f77570-dfdd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011956/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa kablowej linii oświetleniowej w ciągu ulic Sienkiewicza, Kraszewskiego, Kasprowicza. Orzeszkowej i Kochanowskiego w Nowej Soli.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.0015.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje budowę kablowej linii oświetleniowej o łącznej długości 1.675 mb, montaż słupów oświetleniowych – 55 szt. oraz montaż opraw oświetleniowych – LED 55 szt. w ciągu następujących ulic :
- ul. Sienkiewicza – ułożenie 649 mb linii kablowej i montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami oświetleniowymi – 20 szt.,
- ul. Kochanowskiego ułożenie 192 mb linii kablowej i montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami oświetleniowymi – 9 szt.,
- ul. Orzeszkowej - ułożenie 328 mb linii kablowej i montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami oświetleniowymi – 8 szt.,
- ul. Kasprowicza - ułożenie 506 mb linii kablowej i montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami oświetleniowymi – 16 szt.,
- ul. Konopnickiej - montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami oświetleniowymi 2 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty, spośród których oferta z najniższą ceną wynosi 490770 zł, podczas gdy kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 355000 zł. W związku z powyższym, postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490770,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 642364,54 PLN
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |