„Przebudowa przepustu w pasie drogi powiatowej nr 3146G w miejscowości Stążki” SEKCJA I
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127587
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 10:24
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90155899-d993-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127587 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa przepustu w pasie drogi powiatowej nr 3146G w miejscowości Stążki”
SEKCJA I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.5.2.) Miejscowość: Sztum
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatsztumski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_sztum1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa przepustu w pasie drogi powiatowej nr 3146G w miejscowości Stążki”SEKCJA I
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90155899-d993-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003573/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa przepustu w pasie drogi powiatowej 3146G w miejscowości Stążki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099950/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON.III.272.6.1.2021.RR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Przebudowa przepustu w pasie drogi powiatowej nr 3146G w miejscowości Stążki”
2. Zakres prac obejmuje:
1/ Roboty rozbiórkowe związane z rozebraniem przepustu rurowego z rury betonowej o śr. 100 cm;
2/ Roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o grubości do 4 cm z wywozem materiału z rozbiórki;
3/ Rozebranie podłoża z betonu żwirowego o grubości ponad 15 cm – murki oporowe;
4/ Ścinanie drzewa piłą mechaniczną wraz z wywozem i utylizacją;
5/ Wykonanie bypasa z rury PCV fi 400;
6/ Wykonanie nawierzchni z kamienia polnego o wysokości 16 cm wraz z spoinowaniem zaprawą betonową na powierzchni 170 m2;
7/ Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych warstwa wiążąca asfaltowa – grubość po zagęszczeniu 4 cm na powierzchni 636.64 m2;
8/ Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych – warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 4 cm na powierzchni 638 m2;
9/ Montaż barier ochronnych stalowych na długości 144 m;
10/ Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o grubości po zagęszczeniu 10 cm na powierzchni 300 m2;
11/ Humusowanie skarp z obsianiem przy grubości warstwy humusu 10 cm na powierzchni 850 m2;
12/ Przełożenie kabla teletechnicznego poza krawęź drogi na powierzchni 76 m2.
Szczegółowy zakres prac niezbędnych do wykonania został opisany w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki do SWZ.
3. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z dokumentacji projektowej, przedmiaru robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń, koszt prac geodezyjnych, oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy, koszty związane z wykonaniem projektu oznakowania i organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z uzgodnieniem, zakupem, ustawieniem i utrzymaniem oznakowania
Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni stałą przejezdność przez przebudowywaną drogę. Zamawiający przewiduje możliwości całkowitego zamknięcia drogi jedynie na czas układania warstw konstrukcyjnych nawierzchni bitumicznych oraz przepustu przez drogę.
4. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
1. Zapewnienie ochrony znaków geodezyjnych usytuowanych wzdłuż przebudowywanej drogi:
a) znaki geodezyjne podlegają ochronie zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 17 maja 1989 r. – Prawo geodezyjne i kartograficzne (tj. z 2015 r. poz. 520 ze zmianami),
b) przed rozpoczęciem prac budowlanych punkty osnowy szczegółowej i wielofunkcyjnej zostaną odszukane oraz oznaczone w terenie przez Zamawiającego w obecności Wykonawcy prac,
c) przed rozpoczęciem prac budowlanych Zamawiający przekaże protokolarnie Wykonawcy:
- pod ochronę na czas wykonywania remontu dróg, odszukane i oznaczone w terenie punkty osnowy szczegółowej i wielofunkcyjnej,
- dokumentację geodezyjną na ww. punkty w celu określenia położenia ich w terenie oraz w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem (tj. opisy topograficzne, wykaz współrzędnych punktów osnowy, mapa przeglądowa osnów),
d) po zakończeniu prac budowlanych, punkty osnowy szczegółowej i wielofunkcyjnej zostaną ponownie odszukane i oznaczone w terenie przez Wykonawcę prac w obecności Zamawiającego,
e) z czynności przekazania znaków geodezyjnych Zamawiającemu, zostanie sporządzony Protokół przekazania. Do wymienionego protokołu Wykonawca dołącza pomiar kontrolny położenia ww. punktów, sporządzony przez jednostkę wykonawstwa geodezyjnego,
f) w przypadku, gdy ww. punkty ulegną zniszczeniu, uszkodzeniu Wykonawca prac budowlanych zleci na swój koszt upoważnionej jednostce wykonawstwa geodezyjnego odtworzenie lub przeniesienie w bezpieczne miejsce znaków szczegółowej osnowy geodezyjnej; warunki odtworzenia, zabezpieczenia lub przeniesienia znaków szczegółowej osnowy geodezyjnej należy uzgodnić z Geodetą Powiatowym Starostwa Powiatowego w Sztumie,
g) protokolarne przekazanie Zamawiającemu znaków geodezyjnych winno być zakończone na 5 dni przed końcowym odbiorem przedmiotu zamówienia.
5. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem rzeczowo - finansowym robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 30 czerwca 2021r. zamieścił na Platformie e-Zamówienia ogłoszenie o zamówieniu Nr 2021/BZP 00099950/01, dotyczące ww. postępowania przetargowego prowadzonego w trybie podstawowym art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.W dniu otwarcia ofert tj. 20.07.2021r. wpłynęła oferta, której cena przewyższała kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740000,00 PLN
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |