Przebudowa części parteru budynku szkoły na potrzeby klubu dziecięcego na dz. nr 579 w m. Biały Kościół, gm. Wielka Wieś.”
Gmina Wielka Wieś
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127637
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 10:41
- Lokalizacja
- Szyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a20a347d-defa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5130066230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127637 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części parteru budynku szkoły na potrzeby klubu dziecięcego na dz. nr 579 w m. Biały Kościół, gm. Wielka Wieś.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Wieś
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555476
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wspólnoty 1
1.5.2.) Miejscowość: Szyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-085
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wielka-wies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wielka-wies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części parteru budynku szkoły na potrzeby klubu dziecięcego na dz. nr 579 w m. Biały Kościół, gm. Wielka Wieś.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a20a347d-defa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003395/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa części parteru budynku szkoły na potrzeby klubu dziecięcego na dz. nr 579 w m. Biały Kościół, gm. Wielka Wieś
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107466/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu prac budowlanych związanych z inwestycją pn.:”Przebudowa części parteru budynku szkoły na potrzeby klubu dziecięcego wraz z instalacjami wod - kaz. gaz, c.o. wentylacji mechanicznej, budowa podestu zewnętrznego wraz z podnośnikiem dla niepełnosprawnych na dz. nr 579 w m. Biały Kościół, gm. Wielka Wieś.”
2.Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w budynku byłej szkoły podstawowej mających za zadanie dostosowanie części istniejących pomieszczeń na parterze istniejącego budynku dla potrzeb wynikających z zaplanowanej nowej funkcji tj. klubu dziecięcego.
3.W ramach tych robót planuje się wykonać:
- wyburzenie, demontaż części ścian działowych
- wymurowanie nowych ścian wewnętrznych dla potrzeb nowej funkcji
- wykonanie stopy fundamentowej pod słup podpierający belkę wzmacniającą strop
- zamontowanie belek stalowych wzmacniających stropy nad pomieszczeniami części parteru
- zamontowanie belek stalowych nadprożowych.
- zerwanie podłóg i posadzek w remontowanych pomieszczeniach i wykonanie nowych
- wykonanie i wyposażenie sanitariatów oraz brodzika
- wydzielenie i wyposażenie odrębnej kotłowni gazowej z przeznaczeniem dla klubu malucha
- wykonanie tynków na nowych ścianach oraz miejscowe reperacje starych tynków
- montaż wszystkich nowych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wejściowych
- zerwanie farby i przetarcie starych tynków
- wykonanie szpachli gipsowej na wszystkich ścianach i sufitach
- obudowa suchym tynkiem gipsowym elementów konstrukcyjnych i instalacyjnych.
- wykonanie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z centralą wentylacyjną i odzyskiem ciepła
- przeniesienie tablicy licznikowej instalacji elektrycznej wewnętrznej
- wykonanie i zaosprzętowienie nowej instalacji elektrycznej
- wykonanie podestu łączącego obecne i projektowane wyjście z budynku
- wykonanie podnośnika dla niepełnosprawnych
- dostosowanie nowej funkcji obiektu do aktualnie obowiązujących przepisów p.poż.
- ułożenie dodatkowej warstwy ocieplającej z wełny mineralnej oraz styropianu na ścianach zewnętrznych w obrysie adaptowanej części budynku
- ułożenie warstwy fakturowej z zaprawy silikonowej na ścianach parteru i piętra.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przetargowym nie złożono żadnej oferty| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |