„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00129129
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00129129/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-28 10:55
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-405b90ae-cffd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00129129 z dnia 2021-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 296 05 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: s.winter@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-405b90ae-cffd-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129129

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091057/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.53.2021.SW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Remont klatki schodowej oraz magazynu przy kuchni w Szkole Podstawowej nr 27 przy ul. Grabowej 2 w Sosnowcu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ w skład, którego wchodzą:
− Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia p.n.: „Remont w magazynach przy kuchni”;
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HŻŻ/143/20 z dnia 12.02.2020 r.
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HŻŻ/342/20 z dnia 23.04.2020 r.
− Przedmiar robót – „Remont w magazynach przy kuchni”;
− Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia p.n.: „Remont klatek schodowych”;
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HDM/562/19 z dnia 27.05.2019 r.
− Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sosnowcu nr NS-HDM/696/19 z dnia 12.07.2019 r.
− Przedmiar robót – „Remont klatek schodowych”;
3. Wymagany okres gwarancji na cały Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 08.07.2021 r., do godziny 10:00 została złożona tylko jedna oferta na kwotę 299.450,00 zł przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REKOP S.C. Maciej Bablok, Michał Lipiński.
Zamawiający wypełniając dyspozycje art. 222 ust. 4 ustawy Pzp w dniu 08.07.2021 r. przed otwarciem ofert udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 203.000,00 zł.
Z uwagi na fakt, iż Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299450,00 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane