Prace remontowe w pawilonie Domu Pomocy Społecznej „Leśny” w Zaskoczynie, 83-041 Mierzeszyn
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "LEŚNY" W ZASKOCZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00134459
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00134459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-03 08:18
- Lokalizacja
- Zaskoczyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3feaae4-daf9-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5921570166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00134459 z dnia 2021-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w pawilonie Domu Pomocy Społecznej „Leśny”
w Zaskoczynie, 83-041 Mierzeszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "LEŚNY" W ZASKOCZYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000961509
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11
1.5.2.) Miejscowość: Zaskoczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-041
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 682-81-14
1.5.8.) Numer faksu: 58 682-81-14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps.sekretariat@powiat-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dps.powiat-gdanski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl oraz http://www.dpszaskoczyn.naszbip.pl/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w pawilonie Domu Pomocy Społecznej „Leśny”w Zaskoczynie, 83-041 Mierzeszyn
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3feaae4-daf9-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006720/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Prace remontowe w pawilonie Domu pomocy Społecznej "Leśny" w Zaskoczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103458/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.2283.1.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 352879,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na pracach remontowych w pawilonie Domu Pomocy Społecznej „Leśny” w Zaskoczynie, 83-041 Mierzeszyn zlokalizowanym na działce nr 202 obręb Warcz 0018 (zwanego dalej „DPS”), którego celem jest dostosowanie rozwiązań funkcjonalnych dla potrzeb DPS oraz dostosowanie do obowiązujących przepisów (zwanego dalej „Przedmiotem zamówienia”).
2. Zamówienie wykonywane będzie na podstawie:
1) Projektu budowlanego wraz z opisem,
2) Ogólnej Specyfikacji Technicznej wykonywania i odbioru robót budowlanych,
3) Przedmiaru robót
UWAGA:
Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub opuszczeń zawartych we wskazanej dokumentacji, a o ich wykryciu powinien natychmiast powiadomić Zamawiającego, który dokona odpowiednich poprawek lub zmian. Dane określone w załączonej dokumentacji uważane są jako wartości docelowe, w których dopuszczalne są zmiany w ramach uzgodnień z Zamawiającym.
Wykonawca jest zobowiązany do weryfikacji podanych rozwiązań, a w przypadku wyniknięcia rozbieżności w zaprojektowanych rozwiązaniach, Wykonawca nie będzie rościł praw do dodatkowego wynagrodzenia.
Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnia w wycenie oraz w ofercie zapasów i dodatkowych kosztów - jakie mogą wystąpić przy robotach budowlanych w starych obiektach – takich jak ten będący przedmiotem niniejszej inwestycji.
3. Zakres zamówienia obejmuje między innymi:
1) Roboty wykończeniowe:
- malowanie pomieszczeń,
- wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej,
- częściowa wymiana stolarki zewnętrznej,
- wymiana szaf w pokojach mieszkalnych
- prace tynkarskie
2) Roboty instalacyjne:
- wymiana opraw oświetleniowych w korytarzach, holu, wiatrołapach, świetlicy i pracowni
terapeutycznej;
4. Zamawiający nie dokonał podziału niniejszego zamówienia na części.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
1) niniejszej SWZ,
2) wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ,
3) projekcie budowlanym wraz z opisem stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ,
4) ogólnej specyfikacji technicznej wykonywania i odbioru robót budowlanych, która stanowi załącznik nr 8 do SWZ,
5) przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ (który został załączony do niniejszej SWZ wyłącznie w celach poglądowych),
6. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonanie przedmiotu zamówienia oraz zamontowane materiały i urządzenia na okres min. 3 lat (36 miesięcy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496992,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496992,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |