Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi w miejscowości Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4, na dz. nr 579, gmina Wielka Wieś.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127665
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 10:48
- Lokalizacja
- Biały Kościół, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e0c4c29-df17-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9441998802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127665 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi w miejscowości Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4, na dz. nr 579, gmina Wielka Wieś.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357778295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 4
1.5.2.) Miejscowość: Biały Kościół
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-089
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gokis@wielka-wies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gokis.wielka-wies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi w miejscowości Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4, na dz. nr 579, gmina Wielka Wieś.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e0c4c29-df17-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107292/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 371706,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych pod nazwą „Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi” w miejscowości Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4, na dz. nr 579, gmina Wielka Wieś.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych, wykonanie instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych.
W zakresie robót remontowych planuje się wykonać:
remont schodów wejściowych do budynku – od strony zachodniej
wykonanie nowego zasilania tablicy rozdzielczej sali komputerowej na I piętrze
wymiana grzejników na korytarzach
wymiana stolarki i ślusarki drzwiowej
wykonanie posadzek na korytarzach parteru i I pietra
wymiana oświetlenia ogólnego korytarza
montaż oświetlenia ściany wystawowej w korytarzu na parterze
remont klatki schodowej
wzmocnienie stropu nad parterem
malowanie Sali gimnastycznej po wykonaniu wzmocnienia stropu
obudowa istniejących instalacji pod stropem płytami gk
malowanie korytarzy parteru i I piętra
przygotowanie ściany elewacji zachodniej pod mural
odnowienie - odświeżenie elewacji
montaż sygnalizacji p.poż.
oświetlenie awaryjne i kierunkowe
instalacja hydrantowa
wyposażenie budynku w gaśnice
aktywny system bezpieczeństwa instalacji gazowej
dostosowanie pomieszczenia kotłowni do wymogów p.poż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przetargowym nie złożono żadnej oferty| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |