Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3 , 5, 16 , Luboszyckiej 7
POLITECHNIKA OPOLSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00136816
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00136816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-04 14:22
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d419c86-c393-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7540008109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00136816 z dnia 2021-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3 , 5, 16 , Luboszyckiej 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prószkowska 76
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-758
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jucha@op.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.po.opoe.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3 , 5, 16 , Luboszyckiej 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d419c86-c393-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001964/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079163/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/B/17/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 286735,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej
przy ul. Prószkowskiej 76, Katowickiej 48, Ozimskiej 75, Mikołajczyka 3 , 5, 16 , Luboszyckiej 7”
z podziałem na:
a) zamówienie gwarantowane: Prace remontowe w budynkach Politechniki Opolskiej
b) zamówienie opcjonalne nr 1: Czyszczenie i impregnacja elewacji II Kampusu PO w
budynkach nr 3 i 5, bramy wjazdowej oraz części elewacji Skrzydła Dydaktycznego Wydziału
Budownictwa i Architektury.
c) zamówienie opcjonalne nr 2: Remont pomieszczeń budynku nr 2 przy ul. Prószkowskiej 76 w
Opolu.
2. Zamawiający gwarantuje zlecenie wykonania zamówienia gwarantowanego a opcjonalnie
może zlecić wykonanie zamówienia opcjonalnego nr 1 i/lub nr 2.
3. Zamawiający nie gwarantuje zlecenia wykonania zamówienia opcjonalnego.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 8
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 801074,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1022160,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 801074,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kwand Andrzej Kwiecień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542779207
7.3.3) Ulica: ul. Działkowa 38
7.3.4) Miejscowość: Niwki
7.3.5) Kod pocztowy: 46-053
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 801074,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30| 2021-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |