PRZEBUDOWA ODCIĄGÓW SPALIN WRAZ Z WYKONANIEM DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ W BUDYNKU 126 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO JW. 3797 W ORZYSZU
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00128049
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00128049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 12:45
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2820e54-e084-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8451975009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128049 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA ODCIĄGÓW SPALIN WRAZ Z WYKONANIEM DOKUMENTACJI
TECHNICZNEJ W BUDYNKU 126 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO
JW. 3797 W ORZYSZU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.3.) Oddział zamawiającego: 24 WOG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280602118
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 20
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 24wog.zam@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://24wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/pn/24wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA ODCIĄGÓW SPALIN WRAZ Z WYKONANIEM DOKUMENTACJITECHNICZNEJ W BUDYNKU 126 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO
JW. 3797 W ORZYSZU
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2820e54-e084-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000058/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont odciągów spalin wraz z wykonaniem DT w warsztacie W-4 v w budynku nr 126/0591
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109305/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 36/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na przebudowie
odciągów spalin wraz z wykonaniem dokumentacji technicznej w budynku
nr 126 na terenie kompleksu wojskowego JW. 3797 w Orzyszu.
2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają:
2.1. Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 11 do SWZ,
2.2.Specyfikacja techniczna – załącznik nr 5 do SWZ,
2.3.Przedmiar robót – załącznik nr 6 do SWZ,
2.4.Program funkcjonalno – użytkowy – załącznik nr 12 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznegow wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 27.07.2021r. do godziny 08:00, nie złożono żadnej oferty, co zgodnie z art. 255 pkt 1 jest podstawą do unieważnienia postępowania.
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |