Budowa odwodnienia ul. Kilińskiego i Skarbowej w Mońkach

GMINA MOŃKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00128076
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00128076/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-27 12:52
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76c7d209-cf42-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5461379796
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128076 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odwodnienia ul. Kilińskiego i Skarbowej w Mońkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOŃKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659102

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 5A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um-monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um-monki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.um.monki.wrotapodlasia.pl/przetargi/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odwodnienia ul. Kilińskiego i Skarbowej w Mońkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76c7d209-cf42-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128076

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086495/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GI.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 384284,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa odwodnienia ulicy Kilińskiego w Mońkach, której zakres obejmuje m.in. budowę:
1) odcinka kanalizacji tłocznej  110PE łączącej projektowaną pompownię wód deszczowych z istniejącą studnią na kanale  300,
2) pompowni wód deszczowych o wydajności 20l/s,
3) odcinka kanalizacji grawitacyjnej  250 PVC między pompownią a zespołem wpustów deszczowych ulicznych
4) podejścia kanalizacji grawitacyjnej  200 PVC do sześciu wpustów projektowych i istniejąc w jezdni ul. Kilińskiego,
5) na trasie grawitacyjnej przewidziano wbudowanie zbiornika retencyjnego oraz osadnika i studni rewizyjnych  1000 i  1200,
6) instalacja doziemna elektryczna na potrzeby zasilania przepompowni sieci kanalizacji deszczowej. 7) plac budowy należy uzbroić w przyłącze energetyczne tymczasowe (tzw. zasilanie placu budowy) w imieniu inwestora Gminy Mońki, które po zakończeniu budowy pozostanie w miejscu wykonania. Koszty związane z wykonaniem przyłącza i uzyskaniem niezbędnych dokumentacji jest po stronie wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 257622,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Budowa odwodnienia ulicy Skarbowej w Mońkach, której zakres obejmuje m.in. budowę:
1) odcinka kanalizacji tłocznej  110PE łączącej projektowaną pompownię wód deszczowych z istniejącą studnią na kanale  300 częściowo wykonanej metoda przewiertu sterowanego,
2) pompowni wód deszczowych o wydajności 20l/s,
3) odcinka kanalizacji grawitacyjnej  200 PVC między pompownią a wpustem deszczowych ulicznych,
4) odcinka kanalizacji grawitacyjnej  200 PVC jako przelew z istniejącej studni chłonnej D3,
5) na trasie grawitacyjnej przewidziano wbudowanie osadnika i studni inspekcyjnej  425,
6) instalacja doziemna elektryczna na potrzeby zasilania przepompowni sieci kanalizacji deszczowej.
7) plac budowy należy uzbroić w przyłącze energetyczne tymczasowe (tzw. zasilanie placu budowy) w imieniu inwestora Gminy Mońki, które po zakończeniu budowy pozostanie w miejscu wykonania. Koszty związane z wykonaniem przyłącza i uzyskaniem niezbędnych dokumentacji jest po stronie wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 126661,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane