Przebudowa drogi-ul. Kwiatowej (odc.1) w miejscowości Borek Strzeliński.
GMINA BORÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152358
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 10:34
- Lokalizacja
- Borów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9525f298-cd03-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9141002833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152358 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi-ul. Kwiatowej (odc.1) w miejscowości Borek Strzeliński.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BORÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział zamówien publicznych UG Borów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934928
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 22
1.5.2.) Miejscowość: Borów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 713933221
1.5.8.) Numer faksu: 713933035
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.engel@borow.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gwborow.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.gwborow.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi-ul. Kwiatowej (odc.1) w miejscowości Borek Strzeliński.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9525f298-cd03-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002841/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi-ul. Kwiatowej (odc.1) w miejscowości Borek Strzeliński.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082187/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSiRG.271.005.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 173965,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi- ul. Kwiatowej(odc.1) w Borku Strzelińskim, gm. Borów, powiat strzeliński. Zakres zadania obejmuje wykonanie między innymi następujących robot:
• przebudowę/remont kanalizacji deszczowej;
• rozbiórkę istniejącej konstrukcji ulicy (nawierzchnia i podbudowa z kruszywa kamiennego miejscami powierzchniowo utrwalonego)
• wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych drogi (korytowanie, grunt stabilizowany cementem, podbudowa z kruszywa kamiennego);
• ułożenie ścieku i krawężników
• wykonanie nawierzchni z brukowej kostki betonowej
Parametry odcinka ulicy kwiatowej do przebudowy:
• szerokość zmienna;
• Długość 106 mb,
• Powierzchni nawierzchni 428 m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, którą stanowią załączniki do niniejszej SWZ tj.:
a) Projekt Budowlany
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”)
c) Przedmiar robót budowlanych
d) Pozwolenie na budowę.
Wszystkie w/w dokumenty wymienione dostępne są jako dokumenty do pobrania na stronie internetowej BIP Zamawiającego tj. http://bip.gwborow.finn.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204069,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207338,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205790,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Żurek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Andrzej Żurek
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Elżbieta Żurek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Elżbieta Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141357849
7.3.3) Ulica: Witosa
7.3.4) Miejscowość: Borów
7.3.5) Kod pocztowy: 57-160
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205790,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie zostało udzielone Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu „ZURB” s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek, NIP: 914-13-57-849, REGON:931102151, z siedzibą w miejscowości Borów 57-160, przy ul. Witosa 2, działającemu w formie spółki cywilnej.| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |