Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu do utrzymania czystości na potrzeby Wszystkich Obiektów Szpitala na okres 36 miesięcy.

SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00128192
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-27 13:29
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7272392503
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Miotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuWiadraKoszeRóżne wyroby włókiennicze z tworzyw sztucznych

Wykonawcy

5 przyznanych

OLGA PERLIŃSKAWarszawa, PL
153 786,29 PLN
LINEA TRADE IMPORT-EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
93 918,37 PLN
OLGA PERLIŃSKAWarszawa, PL
153 786,29 PLN
LINEA TRADE IMPORT-EXPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
93 918,37 PLN
OLGA PERLIŃSKAWarszawa, PL
153 786,29 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.