Poprawa efektywności energetycznej budynków szkolnych na terenie Gminy Stara Błotnica
Gmina Stara Błotnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00128186
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00128186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 13:27
- Lokalizacja
- Stara Błotnica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-022a9cbe-c922-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7981458221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
RAFAŁ PACHOLCZYKKielce, PL · lot 0
763 800 PLNRAFAŁ PACHOLCZYKKielce, PL · lot 1
1 048 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128186 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków szkolnych na terenie Gminy Stara Błotnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Błotnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stara Błotnica 46
1.5.2.) Miejscowość: Stara Błotnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-806
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starablotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starablotnica.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.starablotnica.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynków szkolnych na terenie Gminy Stara Błotnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-022a9cbe-c922-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005220/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej budynków szkolnych na terenie Gminy Stara Błotnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077810/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1425114,95 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142114,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Część 1 – Poprawa efektywności energetycznej w budynku publicznej szkoły podstawowej im. M. Konopnickiej w miejscowości Stary Gózd działka nr ewid. 358W ramach zadania przewiduje się wyprawę tynkarską:
Wykonanie elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie.
Kolorystykę elewacji przedstawiono w części rysunkowej.
Zakres prac budowlanych wykonywanych na podstawie niniejszej dokumentacji obejmuje:
– prace wstępne, zabezpieczające i przygotowawcze;
–wymiana drewnianej stolarki okiennej na PCV, kolor biały, współczynnik przenikania ciepła U ≤ 1,1 [W/(m2*K)];
–wymiana stolarki okiennej na PCV, kolor biały, współczynnik przenikania ciepła U ≤ 1,1 [W/(m2*K)] okna w sali gimnastycznej – 6szt;
–wymiana stolarki drzwiowej na stalową, antywłamaniową, kolor ciemny brąz, współczynnik przenikania ciepła U ≤ 1,5 [W/(m2*K)];
– gruntowanie podłoża;
– Wykonanie elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie;
– czyszczenie i naprawa tynku na cokołach wraz z wykonaniem tynku mozaikowego;
– wymiana obróbek blacharskich attyk;
– wymiana rynien i rur spustowych wraz z obróbkami;
– wymiana wszystkich parapetów zewnętrznych na z blachy stalowej powlekanej;
– wymiana parapetów wewnętrznych;
– wymianę kratek wentylacyjnych na stalowe zabezpieczone antykorozyjnie;
– czyszczenie i malowanie balustrad przy schodach zewnętrznych i pochylni;
– czyszczenie i malowanie krat zewnętrznych okien;
– czyszczenie i malowanie stalowych elementów zadaszeń nad wejściami;
– czyszczenie i malowanie drewnianych elementów zadaszenia nad wejściem;
– wymiana przekrycia na zadaszeniach nad wejściami do budynku;
– skucie okładziny na schodach zewnętrznych z terakoty wraz z wyrównaniem podłoża, położenie nowej okładziny;
– wymiana zwodów pionowych instalacji odgromowej;
– wymiana zewnętrznych opraw oświetleniowych;
– istniejące kraty okienne - do malowania;
– montaż krat okiennych metalowych w kolorze białym – 5 szt. zgodnie z częścią rysunkową;
– montaż zadaszenia nad wejściem do budynku – elewacja południowa – 1 szt.;
– demontaż i montaż tablic z nr budynku i nazwą szkoły;
- montaż napisu „3D” z nazwą szkoły oraz herbu gminy;
– pozostałe prace budowlane i remontowe;
Roboty budowlane rozbiórkowe i wyburzeniowe, obejmować będą:
a) demontaż istniejących obróbek blacharskich attyki;
b) demontaż instalacji odgromowej;
c) demontaż rynien i rur spustowych;
d) demontaż obróbek blacharskich;
e) demontaż kratek wentylacyjnych;
f) demontaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych;
g) demontaż stolarki okiennej i drzwiowej przeznaczonej do wymiany;
h) skucie odspojonego tynku na elewacji zewnętrznej budynku;
i) skucie okładzin schodów zewnętrznych;
j) demontaż pokrycia zadaszeń nad wejściami do budynku;
k) czyszczenie i naprawa tynku na cokole,
l) oczyszczenie rys i spękań w konstrukcji ścian zewnętrznych;
m) pozostałe roboty rozbiórkowe i towarzyszące;
Roboty budowlane przygotowawcze, obejmować będą:
a) naprawa rys i spękań konstrukcji budynku;
b) gruntowanie preparatami gruntującymi;
c) wyrównanie powierzchni schodów zewnętrznych;
d) opalenie farby z elementów metalowych (balustrady);
e) pozostałe roboty przygotowawcze;
Roboty budowlane i wykończeniowe, obejmować będą:
a) montaż stolarki okiennej i drzwiowej;
b) montaż parapetów wewnętrznych z konglomeratów kamiennych;
c) wykonanie zewnętrznej wyprawy elewacyjnej tynkiem silikatowo-silikonowym barwionym w masie;
d) wykonanie zewnętrznej wyprawy elewacyjnej na cokołach tynkiem silikatowo-silikonowym barwionym w masie;
e) montaż nowych obróbek blacharskich z blachy stalowej powlekanej;
f) montaż instalacji odgromowej;
g) montaż kratek wentylacyjnych;
h) montaż zewnętrznych metalowych krat okiennych – 5 sztuk;
i) montaż rynien i rur spustowych;
j) okładzina schodów zewnętrznych z terakoty;
k) malowanie stalowych elementów zadaszeń nad wejściami do budynku oraz balustrad przy schodach i pochylni;
l) montaż zadaszenia nad wejściem;
m) pozostałe roboty budowlane i wykończeniowe;
Montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy 37,08 kWp i wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią projekty budowlano wykonawcze .
UWAGA!!! Przedmiary w stosunku do dokumentacji zawierają zmiany dotyczące rezygnacji z izolacji termicznej , wycenę w zakresie remontu elewacji należy przyjąć na podstawie przedmiarów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 654098,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
b) Część 2 – Poprawa efektywności w budynku publicznej szkoły podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy działka nr ewid. 137/2W ramach zadania przewiduje się wyprawę tynkarską:
Docieplenie ścian zewnętrznych budynku Sali gimnastycznej - styropianem EPS 032 gr. 12 cm, wraz z wykonaniem elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie , ściany należy ocieplić min. 30 cm poniżej wieńca stropu parteru;
Wykonanie elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie
Kolorystykę elewacji przedstawiono w części rysunkowej.
Zakres prac budowlanych wykonywanych na podstawie niniejszej dokumentacji obejmuje:
– prace wstępne, zabezpieczające i przygotowawcze;
– gruntowanie podłoża;
– likwidacja płyty nad schodami i schodów na elewacji północnej, wypełnienie pozostałej wnęki styropianem;
– demontaż pozostałości izolacji termicznej na południowej ścianie sali gimnastycznej;
–wymiana drewnianej stolarki okiennej na PCV, kolor biały, współczynnik przenikania ciepła U ≤ 1,1 [W/(m2*K)];
–wymiana stolarki drzwiowej na stalową i aluminiową, antywłamaniową zgodnie z rys. A7, kolor ciemny brąz, współczynnik przenikania ciepła U ≤ 1,5 [W/(m2*K)];
–wykonanie elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie–docieplenie południowej ściany zewnętrznej budynku sali gimnastycznej- styropianem EPS≤032 gr.15cm, wraz z wykonaniem elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie, ściany należy ocieplić min.30cm poniżej wieńca stropu parteru;
–wykonanie elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie;
– czyszczenie i naprawa tynku na cokołach wraz z wykonaniem elewacji tynkiem mozaikowym 2mm barwionym w masie;
– czyszczenie i naprawa tynku powyżej gzymsu wraz z wykonaniem elewacji tynkiem silikatowo-silikonowym 2mm barwionym w masie;
– skucie odspojonego tynku wraz z wyrównaniem podłoża na schodach zewnętrznych elewacja południowa (sala gimnastyczna) oraz na schodach zewnętrznych do części podpiwniczonej (elewacja południowa i wschodnia);
– wymiana obróbek blacharskich na wiatrołapie, płyt nad wejściem, na cokołach, attykach;
– wymiana rynien i rur spustowych wraz z obróbkami;
– wymiana wszystkich parapetów zewnętrznych na z blachy stalowej powlekanej;
–wymiana parapetów wewnętrznych przy oknach przeznaczonych do wymiany;
– wymianę kratek wentylacyjnych na stalowe zabezpieczone antykorozyjnie;
– czyszczenie i malowanie balustrad stalowych przy schodach zewnętrznych;
– czyszczenie i malowanie krat zewnętrznych okien;
– wymiana zwodów pionowych instalacji odgromowej;
– wymiana zewnętrznych opraw oświetleniowych;
– skucie odspojonego tynku wraz z wyrównaniem podłoża;
– demontaż i montaż tablic z nr budynku i nazwą szkoły;
– montaż napisu z nazwą szkoły ,,3D’’ i herbu gminy;
– pozostałe prace budowlane i remontowe;
Roboty budowlane rozbiórkowe i wyburzeniowe, obejmować będą:
a) demontaż istniejących obróbek blacharskich attyki;
b) demontaż instalacji odgromowej;
c) demontaż obróbek blacharskich;
d) demontaż kratek wentylacyjnych;
e) demontaż pozostałości izolacji termicznej na południowej ścianie sali gimnastycznej;
f) demontaż drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej;
g) demontaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych przy istniejących oknach drewnianych;
h) demontaż balustrad przy schodach zewnętrznych przeznaczonych do wymiany;
i) skucie odspojonego tynku na elewacji zewnętrznej budynku;
j) oczyszczenie rys i spękań w konstrukcji ścian zewnętrznych;
k) pozostałe roboty rozbiórkowe i towarzyszące;
Roboty budowlane przygotowawcze, obejmować będą:
a) naprawa rys i spękań konstrukcji budynku;
b) gruntowanie preparatami gruntującymi;
c) opalenie farby z elementów metalowych (balustrady);
d) pozostałe roboty przygotowawcze;
Roboty budowlane i wykończeniowe, obejmować będą:
a) montaż stolarki okiennej i drzwiowej wraz z obróbką obsadzenia;
b) montaż parapetów wewnętrznych z konglomeratów kamiennych;
c) wykonanie zewnętrznej wyprawy elewacyjną tynkiem silikatowo-silikonowym barwionym w masie wraz z dociepleniem ościeży;
d) wykonanie zewnętrznej wyprawy elewacyjnej na cokołach tynkiem silikatowo-silikonowym barwionym w masie;
e) wymiana kratek wentylacyjnych na metalowe;
f) okładzina schodów zewnętrznych;
g) malowanie balustrad przy schodach zewnętrznych;
h) montaż nowych obróbek blacharskich z blachy stalowej powlekanej;
i) montaż rynien i rur spustowych;
j) montaż nowych balustrad przy schodach zewnętrznych;
k) montaż instalacji odgromowej;
l) montaż napisu ,3D’’ z nazwą szkoły oraz herbu gminy;
m) pozostałe roboty budowlane i wykończeniowe;
Montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy 27,36kWp i wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią projekty budowlano wykonawcze .
UWAGA!!! Przedmiary w stosunku do dokumentacji zawierają zmiany dotyczące rezygnacji z izolacji termicznej , wycenę w zakresie remontu elewacji należy przyjąć na podstawie przedmiarów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
4.5.5.) Wartość części: 771016,06 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 763800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 763800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 763800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych "EURO-DACH Rafał Pacholczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571829887
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 11 lok. 109
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 763800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1048000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1048000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1048000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych "EURO-DACH" Rafał Pacholczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6571829887
7.3.3) Ulica: Tadeusza Kościuszki 11 lok. 109
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1048000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |