Remont elewacji ściany zachodniej, północnej i południowej wraz z remontem przejazdu bramowego budynku przy ul. Dworcowej 53 b w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00127992
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00127992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 12:32
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc07423c-c77b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00127992 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji ściany zachodniej, północnej i południowej wraz z remontem przejazdu bramowego budynku przy ul. Dworcowej 53 b w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji ściany zachodniej, północnej i południowej wraz z remontem przejazdu bramowego budynku przy ul. Dworcowej 53 b w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc07423c-c77b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja budynku przy ul. Dworcowej 53B (remont elewacji, wymiana okien)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 pn.: Rewitalizacja obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych. Odnowa części wspólnych budynków wielorodzinnych w Inowrocławiu- II etap2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074147/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.31.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji ściany zachodniej, północnej i południowej wraz z remontem przejazdu bramowego budynku przy ul. Dworcowej 53 b w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Budynek znajduje się w strefie „B” ochrony konserwatorskiej wyznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.
Budynek mieszkalny wielorodzinny - dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, dach o konstrukcji drewnianej pokryty papa termozgrzewalną, wykonany w technologii tradycyjnej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) remont elewacji (ściana zachodnia, północna i południowa), w tym: ustawienie rusztowania ramowego przyściennego, skłucie luźnych fragmentów tynków, uzupełnienie brakujących tynków, docieplenie ścian z cegły płytami styropianowymi, , ocieplenie ścian budynku, ręczna rozbiórka elementów konstrukcji betonowych niezbrojonych, wykopy nieumocnione o ścianach pionowych przy istniejących fundamentach, odgrzybianie powierzchni ścian z cegły, izolacje przeciwwilgociowe powłokowe bitumiczne pionowe, przyklejenie płyt styropianowych do ścian, zasypanie wykopów ziemią z ukopów, wykonanie opaski betonowej, wymiana pokrycia murów ogniowych, malowanie tynków zewnętrznych farbą silikonową, naprawa pokryć dachowych papą termozgrzewalną wywóz i utylizacja gruzu;
2) remont przejazdu bramowego, w tym: ustawienie rusztowania ramowego przyściennego, odbicie tynków z zaprawy cementowo-wapiennej, uzupełnienie tynków wew. kat. II, docieplenie ścian z cegły płytami styropianowymi, ocieplenie ścian budynku płytami styropianowymi, malowanie tynków zewnętrznych farbą silikonową;
3) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, w tym:
1) ściana północna:
a) stolarka okienna: 10 szt.;
b) stolarka drzwiowa: 6 szt.;
2) ściana południowa:
- stolarka okienna 5 szt.;
4) przejazd bramowy
- stolarka drzwiowa: 2 szt. ;
5) zakup i montaż 10 skrzynek lęgowych typu J (dla wróbla i jerzyka), z trocinobetonu lub desek drewnianych gr. 2-4 cm zabezpieczonych przed deprecjacją drewna impregnatem nieszkodliwym dla ptaków, zadaszenie skrzynek drewnianych należy pokryć blachą lub papą, przednia ścianka otwierana , optymalne wymiary – wysokość -20-22 cm, głębokość - 18 cm, długość - 34 cm, otwór wlotowy powinien być umieszczony na wys. 5 cm od dna oraz mieć wymiary: szer. 6-6,5 cm, 3,5 – 4 cm wysokości.;
6) poniesienie kosztów zajęcia pasa drogowego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442110-1 - Malowanie budynków
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278323,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294958,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278358,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Jacek Niedźwiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561147430
7.3.3) Ulica: Wł. Łokietka 15/29
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278358,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |