"BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO"

Gmina Kadzidło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00128568
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00128568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-27 15:44
Lokalizacja
Kadzidło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57581005-c39e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7582157110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128568 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kadzidło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kadzidło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7618016

1.5.8.) Numer faksu: 297618016 w. 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp@kadzidlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kadzidlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.kadzidlo.samorzady.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57581005-c39e-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002278/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa budynku garażowego dla OSP w Czarni Gmina Kadzidło

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SWiOC.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku garażowego dla OSP w Czarni Gmina Kadzidło.

Zakres prac do wykonania obejmuje następujące roboty:
1. Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
2. Betonowanie
3. Roboty murarskie i murowe
4. Roboty ciesielskie
5. Pokrywanie podłóg i ścian
6. Tynkowanie
7. Roboty w zakresie stolarki budowlanej
8. Izolacja cieplna
9. Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
10. Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania
2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane