Remont szatni na chodzieskich obiektach sportowych
GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00128589
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00128589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-27 16:05
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18e8bc0a-b7a3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6070059823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128589 z dnia 2021-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni na chodzieskich obiektach sportowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Chodzież
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 28 27 171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.chodziez.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Jednostka samorzadu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont szatni na chodzieskich obiektach sportowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18e8bc0a-b7a3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00057290/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UE-ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 158141,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont szatni na chodzieskich obiektach sportowych”.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje remont 3 szatni zlokalizowanych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży. Pomieszczenia szatni wymagają tzw. prac naprawczych, wymiany dachu, wymiany instalacji wod-kan, wymiany opraw oświetlenia, wymiany armatury, wymiany umywalek, sanitariatów, natrysków, wymiany kabin przebieralni, wymiany okien, drzwi itp. Na gruntowny remont szatni na boisku Orlik składa się m.in. na wymiana dachu, wymiana sanitariatów, armatury, umywalek i natrysków, wymiana świetlików, wymiana opraw oświetlenia oraz instalacji wod-kan, malowanie itp.
Następnie prac naprawczych wymaga również szatnia zlokalizowana na terenie Pływalni Delfin. W ramach tego zadania planuje się wymianę okien, malowanie ścian i sufitów, wymianę kabin przebieralni, osłon grzejnikowych, wymianę opraw oświetlenia itp.
Natomiast w szatni zlokalizowanej przy kortach tenisowych w ramach zadania planuje się obudowę ścian, wymianę instalacji wod-kan, wymianę opraw oświetlenia, wymianę płytek na ścianach i podłogach, malowanie ścian i sufitów, wymianę armatury, umywalek, prysznicy, sanitariatów itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45232460-4 - Roboty sanitarne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241209,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241209,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241209,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Master Tp Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070083879
7.3.4) Miejscowość: Strzelce 2
7.3.5) Kod pocztowy: 64-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241209,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |