„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2038K Mała Wieś -Węgrzce od km 0+006,66 do km 0+193,04 z dowiązaniem się do istniejącej drogi powiatowej w km 0+238,34 wraz z budową mostu w km 0+080,80”

Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00128483
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00128483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-27 15:04
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81ece873-c8fd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
356378582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKable energetyczneOznakowanie drogoweRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie mostówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznychRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógMalowanie nawierzchiInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

REMOST S.C. BUDOWA I REMONTY MOSTÓW, PROJEKTY, EKSPERTYZY MAREK DRYGAŁA, JAN DRYGAŁA, ADAM DRYGAŁACzernichów, PL · lot 0
3 899 985,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00128483 z dnia 2021-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2038K Mała Wieś -Węgrzce od km 0+006,66 do km 0+193,04 z dowiązaniem się do istniejącej drogi powiatowej w km 0+238,34 wraz z budową mostu w km 0+080,80”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12399 98 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.wieliczka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządza drogami powiatowymi zgodnie z postanowieniami ustawy o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2038K Mała Wieś -Węgrzce od km 0+006,66 do km 0+193,04 z dowiązaniem się do istniejącej drogi powiatowej w km 0+238,34 wraz z budową mostu w km 0+080,80”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81ece873-c8fd-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001768/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2038K Mała Wieś -Węgrzce od km 0+006,66 do km 0+193,04 z dowiązaniem się do istniejącej drogi powiatowej w km 0+238,34 wraz z budową mostu w km 0+080,80”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00076715/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3327460,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2038K Mała Wieś -Węgrzce od km 0+006,66 do km 0+193,04 z dowiązaniem się do istniejącej drogi powiatowej w km 0+238,34 wraz z budową mostu w km 0+080,80”- zgodnie z decyzją nr BGN.6740.1.4.2020 z dnia 29.12.2020
3.3 Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa małopolskiego, w powiecie wielickim, w Gminie Wieliczka w miejscowości Mała Wieś.
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa będąca załącznikiem C1-C15 do SWZ.
1) Projekt budowlany
2) Projekt wykonawczy branża drogowa
3) Projekt wykonawczy branża mostowa
4) Projekt wykonawczy branża kanalizacyjna
5) Projekt wykonawczy branża elektroenergetyczna
6) Projekt wykonawczy branża teletechniczna
7) Projekt wykonawczy branża hydrotechniczna
8) Opinie i uzgodnienia
9) Przedmiar robót
10) STWIOR
11) Projekt docelowej organizacji ruchu
12) Inwentaryzacja zieleni kolidującej
13) Dokumentacja geotechniczna
14) Operat wodnoprawny
15) Decyzja ZRID - BGN.6740.4.2020 z dnia 29.12.2020rok

3.5 Wykonawca zobowiązuje się wykonać inwestycję zgodnie dokumentacja projektową opisaną w pkt. 3.4, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zgodnie z zapisami umowy (załącznik B do SWZ)
3.6 W trakcie realizacji zamówienia należy: zapewnić osoby kierujące budową i robotami budowlanymi posiadającej odpowiednie kwalifikacje zawodowe, zapewnić kompleksową obsługę geodezyjną na czas realizacji zadania, zabezpieczyć roboty w pasach dróg publicznych wraz z wykonaniem i zatwierdzeniem niezbędnych projektów tymczasowej organizacji ruchu, wykonać dokumentację powykonawczą.
3.7 Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na wykonanie zamówienia.
3.8 Rozlicznie zamówienia nastąpi zgodnie ze wzorem umowy - załącznik B do SWZ
3.9 Wykonawca udzieli gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres minimum 60 miesięcy
3.10 Zamawiający informuje iż przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków budżetu państwa – „Rezerwa Subwencji ogólnej na 2021rok – zadanie mostowe”,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31320000-5 - Kable energetyczne

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3899985,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3986092,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3899985,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remost S.c. Jan Drygała, Adam Drygała, Marek Drygała Budowa i Remonty mostów, projekty , ekspertyzy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790164531

7.3.3) Ulica: ul. Tyniecka 3

7.3.4) Miejscowość: Czernichów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-070

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty drogowe, montaż konstrukcji

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3899985,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane